Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2és fél hónapos a fiam,kb 1-2...

2és fél hónapos a fiam,kb 1-2 hete szinte csak a kezemben/kezünkben hajlandó elaludni,olyan 20perc ringatás után. Most akkor elkapattam, vagy sem?

Figyelt kérdés
Ha úgy veszik föl(nagyszülők)hogy nem lát,vagy csak megébred és nem vagyok ott,éktelen sírásba kezd.Anyósom szerint elkapattuk,védőnő szerint 4 hónapos koráig nem lehet.Most akkor mi van?Túlzásba vittük a lütyülést?De ha annyira kapaszkodik és ragaszkodik hozzám,hagyjam sírni?Hol az arany közép út?Tegyem hozzá a férjem februártól külföldre megy dolgozni,egyedül leszek a babával.
2009. jan. 16. 16:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Majd észreveszed mikor nyílik ki az értelme igazán, még 1-két hónap. Na onnantól kell vigyázni. Most még csak szeresd, ne sírjon. Azért túlzásba sem kell vinni. Még nem őt kapatod el, hanem neked lesznek rossz szokásaid pl.csak ölben "tanulod meg" elaltatni. Sokat fog még változni:)
2009. jan. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
84%
Ekkora babát még NEM lehet "elkapatni"!!!És persze,h sír,ha nem lát.Te vagy az anyukája nem???És mindenki másként fogja meg,más az illatuk,mint neked,persze,h tudja,h nem te vagy ott.Egy ekkora babának rád van szüksége,és ezt így adja a tudtodra.És én biztos,h nem hagynám sírni-nem is hagyom-ha kell cipelem(de csak akkor "lóg" állandóan rajtam,ha vmi baja van,ő már 8 hós,tehát különben eljátszik,tesz-vesz )és minden igényét,szükségletét,vágyait kielégítem,ezért vagyok.2 gyerekes anyuka
2009. jan. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
57%

A babák akár 2 alkalom után is megjegyzik h mi volt a jó és bizony ringathatod 10 kilósan is.

Ha jót akarsz magatoknak akkor légy határozott. Ha sír elalvás előtt akkor a problémát kell megszűntetni. Nálunk folyton az volt a baj h bennmaradt egy böfi. A levegő rétegesen van a picik hasában, idő kell mire felszínre kerülnek ls kijönnek.

Ahogy megszűnik a kényelmetlensége már aludni is fog egy kis buksi simogatától is.

Ezer apró dolog lehet ami kényelmetlen neki: szorít a ruhája, túl meleg van a szobában, vagy fázik, vagy egy kis kaki csípi a pospiját...

idejében szoktasd le erről mert a csecsemőt a pólyában kell és lehet nevelni.

Nekünk 6 gyermekünk van..tudom miről beszélek.

Sok sikert!

2009. jan. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!