Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos babám valószínűleg...

4 hónapos babám valószínűleg elkapattam, és csak a karomban sétálás közben tud elaludni, ha leteszem az ágyába szegénykém nagyon elkezd sírni. Mi tegyek?

Figyelt kérdés
Annyira sajnálom ilyenkor, hogy inkább felveszem, és járkálok vele tovább, bár tudom, hogy csak magunkkal cseszek így ki. Hogy tudnám a saját ágyában elaltatni?
2010. jún. 7. 10:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A mi kislányunk meg csak a mellkasomon aludt, szopi után. Most lesz 5 hónapos. Betettem az ágyába, betakartam. Sírt szegény, persze., Felvettem, megnyugtattam, visszatettem. ( a szobából ne menj ki) Sírt-felvettem-vissza. Volt, hogy még nem ért le az ágyig, már sírt. De akkor is egy pár másodpercig ott hagytam, utána vettem fel. Aztán egyszercsak elaludt. Az össz herce-hurca kb 10-12 perc volt. Direkt néztem az órát, mert ha sír, minden másodperc egy örökkévalóság... A következő alvásnál már csak 7 perc volt, a harmadiknál 5. Pénteken kezdtük a dolgot, most épp az ágyában alszik, ahol minden szó nélkül elaludt.. Kicsit bánom, mért nem kezdtem hamarabb.. Sok sikert Neked. Egy pici sírás sajnos muszáj... (különben a fejünkre nőnek...)
2010. jún. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
2010. jún. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktattam le erről, hogy betettem a kiságyba, fölé hajoltam, és a karjaimat köré raktam, mintha kézben lenne. A másik kezemmel picit lökdöstem a popóját, mintha ringatózna, ahogy kézben van. Az első néhány napban le akart szakadni a derekam, de egy hét után már egyre kevesebb ideig kellett csinálni, majd elhagyta az altatást:) Azóta (3 és fél hónapos volt, most 11) egyedül elalszik.
2010. jún. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

az enyém 3 hós koráig így audt el, aztán már el tudott úgy is, ha leraktam az ágyba, melléfeküdtem, és kapott cicit. de ennek a következméyneképp nem a kiságyban aludt el. mi kb. 4 hós korában kipróbáltuk ezt a felvesz -letesz dolog,t de nem igazán működött...olyan 2 hétig jó volt, elauldt magának este is meg napközben is, utána elromlott, és már nem tudtuk megint visszaszoktatni, csak sírt és sírt......

én meg nem bírtam hallgatni. ez nem a kicsi sírás kategória volt, hanem a kétségbeesett fajta.

2010. jún. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!