Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Cumival alszik el, de miért...

Cumival alszik el, de miért próbálja berakni az úját is mellé?

Figyelt kérdés
Lányom 5hónapos lesz a jövőhéten. Cumival alszik el, de a cumi mellé be akarja rakni az úját is. Ha kiveszem a cumit akkor az úja nem elég akkor ordít. Ha nem bírja berakni a cumi mellé az úját akkor is ordít, ha berakja az úját a cumi kiesik és akkor is ordít. És ezt játszuk amíg el nem alszik. Úgy oldottam meg h összehajtogatott pelust raktam a cumi és a keze közé, de van h úgy is erőlködik h berakja az úját. De van h szépen elalszik vele egyből ahogy leteszem... Van más is így??? Tippek????
2010. dec. 1. 09:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Az új az, ami nem régi, az ujj pedig az, amit a cumi mellé be akar rakni a babád a szájába.

Az én lányomnak is volt ilyen időszaka, de aztán elmúlt, nem tudom miért csinálta. Hátha ő is leszokik róla.

2010. dec. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
tényleg, bocsi ujj :)
2010. dec. 1. 10:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem a foga nő és masszírozza az ínyét? Az én kislányom 6,5 hós és 4 hónapos kora óta a cumi mellé az egész öklét próbálja betuszakolni. Persze nem mindig jár sikerrel és akkor kisebbfajta dührohamot kap :) Úgy vettem észre ezt inkább akkor csinálja, amikor a foga bántja. Persze még nem bújt ki neki egy foga sem, bár már csak napok kérdése és áttöri neki az ínyét. Ha kifejezetten alvás előtt csinálja, akkor lehet ezzel nyugtatja magát.
2010. dec. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A fiam 2 hét múlva lesz 5 hós, ő tuszkolja az öklét, és a cumit keresztbe fordítja és mellé egy-egy oldalról a két hüvelykujját is be szokta tenni, igaz nem alvásnál. Szerintem a foga miatt van, mert inkább csak rágja a cumit is minthogy szívná.
2010. dec. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már van kettő fogacskája. Lehet h jön neki felül is. A védőnő pedig azt mondta h nincsen neki beduzzadva.... Nem rágja, hanem szopizza a cumit. Mondjuk csak nemrég cumikázik, kb. 1hónapja. Remélem hamar leszokik róla, elég bosszantó :(
2010. dec. 1. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!