Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy tudnám ugy berakni a...

Hogy tudnám ugy berakni a lányom hogy ne ébredjen fel?

Figyelt kérdés
Minden este akármilyen óvatosan teszem le felébred s nem tudom visszasimizni se semmi... 1 éves
2011. ápr. 30. 18:31
 1/5 anonim ***** válasza:
bugyoláld bele a takarójába, amikor altatod, és úgy tedd le, és akkor nem a hideg ágyba kerül be, azért ébred fel, mert az ágya hűvösebb, neked meg érezte a tesd meleged, a takaró felveszi a meleget és akkor remélhetőleg nem veszi észre hogy ágyba került
2011. ápr. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos észreveszi:(
2011. ápr. 30. 19:17
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem próbáld úgy,hogy ne a kezedben aludjon el.tudom,hogy nem könnyű,de mindenképpen érdemes,már nem olyan ,,könnyű,, szerintem,hogy egész este ezzel próbálkozz,hogy a kezedben van
2011. ápr. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajna cicin elalvós,s nehéz betenni mert már a legalsó szinten van az ágya:( Egyébként sulyban nem nehéz..
2011. ápr. 30. 21:06
 5/5 anonim ***** válasza:

Én ezért nem altattam a gyerekeimet.

Nincs más megoldás, már ideje magától elaludnia.

Szoptasd meg, és amikor még nem alszik, tedd az ágyába. Lehet, hogy először nem fog tetszeni neki, de idővel majd megszokja.

De ez csak az én tanácsom...

2011. máj. 1. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!