Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyikőtök babájánál, milyen...

Melyikőtök babájánál, milyen jelei voltak, amielőtt/kb1-2hét/az első foga kijött? Van olyan, hogy be sincs dagadva az ínye, mégis kibújik a fogacska?

Figyelt kérdés

Gondolok itt, hőemelkedés, hasmenés, arcpír, popsikiütés stb...

Ugyanis kisfiam 6 hós lesz, nincs még foga, az ínyét sem látom bedagadva, de mégis mintha a fogzás jelei mutatkoznának!


2010. dec. 1. 11:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A bal oldali arcocskája be volt néha pirosodva, és fehérlett az ínye nagyon, na meg be is volt duzzadva. Mindent rágott, az ökle mindig a szájában volt. Napközben 15perc alvás után visítva ébredt, éjszaka pedig óránként, vagy félóránként ordított. Ez ment 3éjszaka,és a harmadik nap reggel mikor kentem be az ínyét éreztem h kibújt a foga. 3 és fél hónapos volt. Rá 4napra kibújt a mellette lévő is. Azóta semmi, és jövőhéten lesz 5hós.
2010. dec. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk semmi konkrét jele nem volt. Hónapokig tömött a szájába mindent, rágcsált ezerrel, aztán egyszer csak 7 hónaposan kibújt az alsó 2 metsző. Nem volt se fehér az ínye, se megduzzadva.
2010. dec. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

lehet hogy mar faj neki az inye de meg nincs bedagadva n es maid ezutan fog legalab is i igy voltunk mi es mi nalunk 1 honapig kinozta szegenyt az also 2-o de mar a felso kettot eszre sem vettem amikor kijott (vasarnap vettem eszre )

7 honapos kislany anyukaja

bocs az ekezetek miatt es a helyes irasert

2010. dec. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
kisfiamnak 9 foga van.egyikkel sem szenvedett.egy picit nyűgösebb volt némelyiknél.viszont,most jött 3 foga egyszerre(2 alsó középső,és felül 1 rágó).szorulása volt,meg délbe nem akart aludni pár napig,de pont akkor volt telihold,és lehet annak a hatását érezte.nem is gondoltam hogy foga jön,a tanácsadáson mikor nézte a dokinéni,akkor tudtam meg.
2010. dec. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az első két fogánál semmi jel nem volt, csak azt vettem észre, hogy szét van nyílva az ínye (9 hónaposan). Aztán a többi fogai mind párban jöttek, amiket megelőzött egy-egy jó kiadós hasmenés (fogak kibújását megelőző 2 hétben). Amikor éppen az ínyt törték át, akkor nyűgösködés, éjszakai felsírások.
2010. dec. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Nálunk egyik fognál sem volt semmilyen előjel, sem láz, sem íny duzzanat, semmi. Hét foga van, de egyiknél sem tapasztaltam semmit...tt

2010. dec. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
18 hónapos 7 foga van elől meg egy nagy foga hátul, egyik sem viselte meg, a nagy fogával egyszer felkelt, de nem sírt semmi csak bekentem fordult egyet és aludt tovább. Ja nekünk 6 hónapos volt mikor mondta a doki hogy egy két hét és lesz foga, 9 hónaposan jött ki az első.
2010. dec. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Pont a napokban jött ki az első foga, 9 hónapos kislány. Semmi jele nem volt, nem volt duzzadt , nem fehéredett csak a nyála volt több, ennyi az össz. és ezt megelőzően 1 hónapig éjjel 1x felsírt , de nem mindennap és rögtön vissza is aludt.
2010. dec. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A kisfiam első foga 7 hónaposan jött ki úgy, hogy észre sem vettük. Úgy tudtam meg, hogy kibújt, hogy elkapta az ujjamat, és ráharapott :)

Most 9 hónapos és már kint van a két alsó és egy felső. Most jön a 4. felső, de nagyon szenved vele. Lencsenagyságúra van bedagadva, lázas volt még este is, hasmenés, orrfolyás, sírás, nyűgösség,a feneke piros lett, szóval minden tünet ami létezik, az előjött. Remélem hamar áttöri az ínyét, mert rossz látni, ahogy szenved. :(

A dentinox már nem hatásos, csak az erősebb gyógyszertári kence.De az is csak kb 2 percig.


Hát most itt tartunk.

2010. dec. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!