Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 36 hetes kismama vagyok, és...

Szilvicica1989 kérdése:

36 hetes kismama vagyok, és ma kifejezetten erősen feszíti magát a kisbabám! Nagyon fájdalmas érzés! Úgy érzem, nagyon ki akar jönni a helyéről! Ez lehet a szülésnek az első jelei és hamarabb jön, mint ahogy vártam?

Figyelt kérdés
2011. aug. 25. 14:00
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Légy felkészülve mindenre, mert ez a hőhullám kiválthatja a szülést.
2011. aug. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én ezt érzem már kb. a 33. hét óta, mégis, holnap töltöm a 39.-et. sokszor éreztem mindjrt kipottyan, de nem...vannak rosszabb napok mikor járni alig bírok, meg van hogy egyáltalán nem érzem. mondtam az orvosnak, mi ez, ő azt mondta szte ne érdemes vele törődni, csak rossz helyen nyom épp. amúgy nekem a méhynak is meg van rövidülve szintén a 32-33. hét óta, már vagy 1 hónapja nyílik a méhszáj (2,5 hete volt 2111 az érték), és mégi mindig egyben vagyok....szóval sztem pihenj amennyit tudsz, de nem kell rémeket látni. én szedtem magnéziumot is. ha nagyon aggódsz , akkor érdemes megkérdezni az orvost.
2011. aug. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, mert amúgy tegnap óta még pisilnem is egyfolytában, kell! Vagyis csak úgy érzem, mert amúgy nem jön semmi! Egyébként veszélyeztetett terhes vagyok, a baba súlyának elmaradása miatt, és minden kis apróságon megijedek! Nagyon félek a szüléstől, de már nagyon várom a fiam érkezését! Szóval azt mondjátok, ne aggódjak, de amúgy bármikor kibújhat, legyek felkészülve rá?
2011. aug. 25. 14:37
 4/7 anonim ***** válasza:

2. vagyok. könnyű mondani, h ne aggódj, min aggódjon az ember ha nem ezen?....inkjább azt mondom, próbálj meg pozitívan hozzáállni, mindig kis célokat kitűzni, nálam mindig a betöltött hét volt az, ahol megdicsértem magunkat, hogy na egy újabb hét...amúgy 37. héttől nem számít koraszülésnek, persze ha el van maradva a súlya, akkor nem tudom hogy van, azt lehet tudni, mi miatt van? mondjuk placenta alulműködés? vagy van esetleg diabéteszed?

nekem az első babám időre, 40+2re született, de csak 2650 grammal, nekem volt terhességi cukrom, diétáznom kellett, meg vsz a placenta is alulműködött. de vele érdekes ódon nem voltak ilyen fájdalmak, szurklások.

2011. aug. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát azt nem tudom mitől van elmaradva! Az orvos, csak annyit mond, nem sokkal van lemaradva, és szépen hízik! 2 hetente járok UH-ra, a legutóbbi másfél hete volt, 34 hetes 3 napos voltam, akkor volt a baba súlya 2045 g! Azt mondják ne aggódjak e miatt, mert én sem vagyok egy nagydarab! 155, cm vagyok és 45 kg-mal kezdtem a terhességet! Most vagyok 51 kg! AZ a baj, hogy vérszegény is vagyok, kevés folyadékot iszom, és ráadásul cigiztem is amitől elkezdett érni a lepényem! Eldobtam a cigit, elkezdtem többet inni, de még mindig kevés napi 1 liter folyadék! Ahhoz képest nem megy le több hiába is erőltetem! Csak rosszul leszek, még a víztől is! Szedem a MagneB6-ot de szinte semmit sem használ!
2011. aug. 25. 15:12
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem megfordult, nálammindíg ez lett a vége neki.
2011. aug. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, hogy megfordult-e mert 2 hetente mindig más van a papíromon, egyszer fejvégű, egyszer medence, de ilyet még nem éreztem, csak most! Lehet, hogy csak hirtelen megnőtt és mocorog próbál helyet csinálni magának! Már nem tudom, mit higgyek! Hétfőn kiderül az UH-n :)
2011. aug. 25. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!