Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is olyan száraz a...

Másnak is olyan száraz a babylove ugynevezett comfort olajos törlőkendő babáknak?

Figyelt kérdés
Már máskor is vettem de mindíg olyan száraz, mintha semmilyen olaj vagy krém nem lenne csak száraz kendők. Azthittem az ezelőtti megromlott de ez az új most megint ilyen... nem visz le igy semmit
2010. dec. 1. 18:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én is azt használom, de én most tapasztaltam először ezt. Egy hármas csomagot vettem, abban az egyik csomag nagyon száraz volt, de a másik rendben van. Nem tudom, miért van ez így.
2010. dec. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Brigitta04 ***** válasza:

Szia.

Megkérdezhetem ez melyik szinü csomagolású?Most készülök elöször ilyent vásárolni.egyáltalán nem ismerem a babyloves termékeket.

2010. dec. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én már több fajtánál is azt vettem észre, hogy a teteje túl száraz, az alja felé kezd egyre jobb lenni. A pampers kifejezetten lucskos volt az alján, ki is pattogott tőle babám popsija. Azóta ha veszek, vagy bespájzolok, 2-3 naponta mindig átforgatom, és többnyire fejtetőn tárolom, így mire a végére érek, pont "leszáll" a nedvesség.

A boltban nem figyelnek erre, lehet hetek óta ott áll a polcon...

Próbáld ki, hátha így jobb lesz:)

2010. dec. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!