Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj ha éjszaka nem cserélek...

Baj ha éjszaka nem cserélek pelust? Nem fázhat meg amiatt, hogy ki tudja mióta van alatta a pisis pelus? Ébredni viszont nem ébred hamarabb, felkelteni emiatt nem akarom.

Figyelt kérdés
Kisfiam 2.5 hónapos és este 10-11 közt eszünk utoljára akkor evés előtt mindenképpen teszek új pelust. Reggel meg csak van hogy 7 körül eszünk ahogy ébred. Addigra persze tele van.
2010. dec. 2. 09:01
 1/10 anonim ***** válasza:
nem lesz tőle semmi baja:)
2010. dec. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én se pelenkázom éjjel, csak ha kakás! De nem takarózom, hanem zsákba altatom.
2010. dec. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszi nektek!!

Utolsó.És ha zsákban altatod mit adsz még rá?Mert ezt már én is ki akartam próbálni.

2010. dec. 2. 09:10
 4/10 anonim ***** válasza:

A mostani pelusok csodákra képesek. :o) Nem kell cserélni.


Anyósom mesélte, hogy éjjelente 3x kellett váltani a textilt régen, mert kifolyt...


Éljen a civilizáció! :-D

2010. dec. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ez ari volt!:-)))
2010. dec. 2. 09:13
 6/10 anonim ***** válasza:
Egy hosszú ujjú body van rajta, egy és egy rugdalózó. a Hálózsák ujjatlan, de nem szokott hideg lenni a kis keze. A szobában 20-22 fok van.
2010. dec. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mi olyat kaptunk,hogy plüssös és hosszú ujjas,kapucnis.
2010. dec. 2. 09:44
 8/10 anonim ***** válasza:

A miénk is plüssös, így nem tudom... Mármint hogy mit adnék így rá, nem tudom mennyire vastag, ha nem nagyon akkor szerintem ugyan azt amit az előbb leírtam ha vastag akkor lehet csak body-t és mondjuk harisnyát. De nem tudom :)

Hanyatt alvós? A kapucni nem fogja zavarni? Mi hason alszunk ezért kérdem!

2010. dec. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

nálunk 24 fok van (sajnos, lehetne picit kevesebb), így én egy plüssös ujjatlan félvastag hálózsák alá csak egy hosszú ujjú bodyt adok, és elég.

nem gond, ha nem cserélsz pelust éjjel. én kb. 2-3 hetes koráig cseréltem éjjel 1x pelust, mikor felkelt, aztán azután már egyszer sem.

nem háborgatom ilyenekkel, jó, hogy végig alszik éjjel. nálunk kb. 3 hós korától alszik végig, addig 1x kelt, igaz, 8-kor fürdik, eszik, fél9-re alszik.

2010. dec. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
11.38. kiegészítés: egy vékonyabb rugit vagy harisnyát ráadhatsz, de ha kapucnis, vastag hálózsák, akkor melege lesz, ha 22 foknál több van éjjel.
2010. dec. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!