Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek 1 éves kislánynak...

Szerintetek 1 éves kislánynak való az építőkocka?

Figyelt kérdés
Azt vettem neki mikulásra, de most gondolkoztam rajta, hogy való e neki?
2010. dec. 2. 10:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én egy évesem még csak rombolni tudja (bár tegnap pont rátett az én építményemre egy elemet) de később jól fog jönni.
2010. dec. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem most a fiam 1 éves, a lányom 2,5 tehát még az az emlék is élénken él bennem és most is láttam frissiben.;-)

Ha nem az a célod, hogy feltétlenül nagy tornyokat építsen, akkor add oda neki nyugodtan. Az első játék sokáig úgyis az lesz, hogy lerombolja, mait Te építettél. És ebből ő rengeteget tanul. Megtanulja, hogy ne dőlt össze világ, hogy hangja van, ha leesik, hogy nem változik az alakja, színe stb. Ranschburg szerint ezek nagyon fontos felfedezések. Aztán egy idő múlva (talán 3 hónap, talán fél év, gyereke válogatja), már pakolni fogja szorgalmasan egymásra a kockákat, mert építeni akar. Én odaadnám, a kicsi rombol nálunk is, és ugye neki születésétől itt vannak szem előtt a kockák, mert a nagy játszik velük. A kockának baja nem lesz, ha néhányszor szétrombolja, ő sokat fejlődik ezzel, tehát vesztenivalód nincs. Fog ő attól később építeni, hogy most rombol.

2010. dec. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha arra gondolsz, hogy lányoknak való-e akkor igen.
2010. dec. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Persze az én lányom is szerette.
2010. dec. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!