Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy éves kislánynak szülinapi...

Egy éves kislánynak szülinapi ajándék? Van egy 3 éves tesója, tehát nagyon sok játékunk van már (építőkocka, könyv, járművek, bébitaxi, motor, baba, stb. )

Figyelt kérdés

Még azt sem tudom eldönteni, hogy olyan legyen amivel csak ő játszik, vagy amivel mindketten játszhatnak.

Gondolkodtam golyópályán. Akinek ilyen van, lefoglalja a babát?


2011. febr. 13. 22:54
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a nagyobbik 2,5 lány, a kicsi 1 éves fiú. Szintén mindenféle játékuk van már, és én is elég tanácstalan voltam (golyópálya is volt már).

Végül egy játszósátort kapott/kaptak és telitalálatnak bizonyult: imádják. Meg egy gumi-ugrálócsacsit, ami szintén nagyon-nagy kedvenc lett. Ezenkívül kapott könyvet, meg egy lendkerekes 30 centis dzsipet - mondjuk ő mindent imád aminek kereke van, tehát előre könyvelhető volt, hogy ezt is szeretni fogja. Viszont olyat választottunk, aminek nyitott a teteje, így nagylány is bele tudja pakolni a kis figuráit és játszogat vele - már amikor nincs éppen az öcsinél, ami ritka...


Egyébként a rokonoknak azt mondtuk miután megszületett az első baba, hogy Duplot vagy Playmobilt szeretnénk, ha ajándékozásról van szó. Egyrészt sokféle árkategóriában van, párszáz forintostól a sokezres készletekig. Másrészt lehet gyűjteni őket és minél több annál jobb, harmadrészt meg mindketten tudnak játszani vele, negyedrészt nagyon sokáig jó játék nekik, ötödrészt a rokonok is hálásak, hogy tudják minek örülnének a gyerekek és nem kell tökölniük hogy mit is vegyenek.

Úgyhogy ha végképp semmi ötletetek nincs, akkor ilyen készlet szerintem mindig jól jön.


ajándék 5let még: polifoam anyagú, csempére tapasztható fürdőjáték (van sokféle, öltöztető baba, tengeri állatok, farm állatok, kalózok stb...)

mászóalagút

szobacsúszda - ha van elég helyetek

babzsákpuff

libikókás ülőke (pl az ikeás)

2011. febr. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!