Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek erdemes sterilizat...

Szerintetek erdemes sterilizatort venni a cumisuvegekhez?

Figyelt kérdés
2010. dec. 2. 14:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mi anyatejesek voltunk, amellett nagyon ritkán használtunk csak cumisüveget, nem érte volna meg.


Tápszernél átgondolnám, bár szerintem kifőzni sem olyan nagy macera...

2010. dec. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

ez egyénfüggő.


Ha tápszeres lesz a babád majd meglátod hogy egyáltalán szeretni fogja -e azt a cumisüveget amit vettetek. Ha megtaláltátok a megfelelőt akkor olyan márkájú sterilizálót kell venni mert abba tuti hogy beleférnek a márka üvegei.


Amikor még nem tápszeres csak anyatejes és néha kell csak a cumisüveg akkor kb. negyedóra alatt megvan a sterilizálás kifőzéses módszerrel a hidegsterilizáláshoz meg csak egy nagy tál kell.


Majd meglátjátok előre szerintem ne vegyétek meg.

2010. dec. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekunk mikros sterilizallon van. 4 perc alatt sterilizal es 24 oraig tartja sterilen a dolgokat ha nem nyitod ki. Nekunk nagy segitseg volt. Mar lassan 10 honapos a kisfiam es meg mindig hasznaljuk. Igaz most mar csak reggel egyszer inditom el es ezzel megvan a reggeli meg az esti tapszeres cumisuveg. :) Szerintem megeri.
2010. dec. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Előre felesleges.

Kifőzöd-pár csepp citrom a vízbe és nem lesz vízköves az üveg.

2010. dec. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én kaptam egy mikrós sterilizálót, egyébként ilyet lehet venni 3000 ft-ért. És bizony nagyon szeretem. 5 perc alatt megvan az egész, és nem kell főzögetni meg ilyesmi...
2010. dec. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia! Én egy ilyen dobozban sterilizálok ugyanolyan elven, mint ahogy a mikrós sterilizálónak eladott 5000 forintos műanyagdoboz működik. Van a tetején egy szelep, azon ki tud jönni a gőz.


[link]


Szerintem tökéletesen megteszi ez is, ne vedd meg előre feleslegesen, lehet, hogy el se fogadja a cumit.

2010. dec. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
szia! én vettem, anyatejes a babám, most 6 hós hozzátáplált. De én eleinte a mellszívómat azzal sterilizáltam minden használat után, ami nagyon kényelmes volt. Cumisüveget mondjuk nemigen sterilizáltam, mert azt nem használtunk csak ritkán. Nekem kényelmes volt, megérte. De Neked kjell tudni, hogy a kényelmed ér-e ennyit :) (amúgy én ilyet használtam: [link]
2010. dec. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha cumisüvegből fog enni, inni a babád, akkor nagyon megéri.

Ahogy írták, pár perc az egész, semmi macera, tök jó dolog.

(Éppen ma láttam az Interspar újságban egyet valami 2490Ft. Persze függ attól is, milyen cumisüvegekhez veszed. )

2010. dec. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én nem akartam venni, de kaptam egyet. Nagyon hasznos. Amikor tejet kellett szaporítani mellszívóval, azért kellett. Aztán a tápszerhez. Avent cumisüvegeink vannak, a sterilizáló noname, azért jó.

Ha olyan szerencsés leszel, hogy se fejned nem kell, se cumi, se cumisüveg, akkor fölösleges, (bár ez elég ritka).

2010. dec. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

bár anyatejes volt a babám, mégis jól jött egy mikróssterilizáló. gyors és nagyon praktikus. nemcsak cumisüveghez jó, hanem sok más dooghoz is. pl. mellszívó, cumik, később, ha már nem szopizik, akkor mindenképp érdemes. cumisüvegekhez, én kis csörgőket is beraktam néha, ami olyan volt, kiskanalakat, kis tálkákat, via poharakat.

ja igen! az elején azokat is kellett, mert abba szívtam le az anyatejet.

mindenképp jó dolog és nem kerül sokba.

van chiccos sterilizáló oldat is, az is jó, nekem az is van, de ritkán használom, inkább a gőzben bízom és nem mellesleg az nem vegyszeres.

2010. dec. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!