Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden baba karmolja magát?...

Minden baba karmolja magát? Kisfiam 4 hónapos, mindig szépen levágom a körmeit, amennyire tudom le is kerekítem, mégis nagyon sokszor összekarmolja magát.

Figyelt kérdés
2009. jan. 17. 16:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az én kisfiam is mindig tiszta seb! Nagyon dúrva! Ő nem az arcát karmolássza, hanem általában minket.:S Amikor meg levetkőztetem, mert készülődünk az esti fürdéshez, vagy csak épp tisztába teszem, hol a hasát kamolássza és a combját! A combocskája olyan, mintha beleesett volna rózsabokorba. Eszméletlen módon kikarmolja. Egy 6 hónapos kisfiú anyukája
2009. jan. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
sokan teszik, bar en ugy tudom ujszulotteknel valamennyire gyakoribb. ezert szoktak javasolni, hogy ujszulott-kesztyut, vagy zoknit vigyunk a korhazba a csomaggal.
2009. jan. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

És még fogja is:-)

Lányom 7 hós, és nem győzöm 3 naponta vágni a körmét, mégis agyon karmolja magát-és már engem is.... :-)

2009. jan. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez nálunk is fő probléma, vagy én vagyok összekarmolászva, vagy a kisfiam orrán éktelenkedik egy seb, ilyenkor pipa vagyok, mert azt hiszem az én hibám, pedig rendszeresen nyírom a körmeit. Szerintem ez egy darabig így lesz.
2009. jan. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!