Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit vennétek neki karácsonyra?

Mit vennétek neki karácsonyra?

Figyelt kérdés
Kislányom 3 hónapos lesz karácsonykor.Fogalmam sincs, mit vegyek neki.Ruhával el vagyunk látva, nem sok minden hiányzik.Tanácstalan vagyok, segítenétek?Minek örülne az ő korában?Szívesen fogadnék ötleteket az apróságoktól a nagy dolgokig.Köszi!
2010. dec. 3. 15:22
 1/8 anonim ***** válasza:
56%

A lányom 2.5 hós volt az első karácsonyán a rokonok se tudtak mit venni. Tőlünk egy mesekönyvet kapott amibe beleirtuk hogy mikor kitől ...

mamától egy zenélő forgót az ágyra- nem volt-

a rokonoktól cicás naptárat ...



Nem igazán lehet mit inkább kérjetek pénzt és később vegyetek neki járássegitőt v. mást.

Tőletek kaphat puha kockát csörgőt ilyesmit azt szeretik.

2010. dec. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
igazából 23 hónaposan még nem nagyon fogja fel mi van körülötte,pláne azt hogy ajándékot kap.Persze természetes hogy valamit szeretnél neki is a fa alá.gondolj a következő időre és vegyél neki például rágókát,mert lassan jön a foga,vagy fürdős játékokat,amit hamarosan majd örömmel dobál a vízben.Már most eljátszhat vele,de ha arra kerül a sor,már nem kell megvenni.Szép karácsonyvárást
2010. dec. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
bocs,3 hónapos akart lenni,nem 23 :D
2010. dec. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Fisher price mókakocka? Lassan már tudja használni, s az én lányom a mai napig imádja őket.
2010. dec. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi az ötleteket!És mi a véleményetek pl. a pihenőszékről, vagy a bölcsőhintáról?Tudnék használtan emberi áron, csak félek, hogy nem szeretne benne lenni..
2010. dec. 3. 15:48
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én kisfiamnak van pihenőszéke. Imádja a mai napig. Most 6 hónapos. Szerintem az jó ötlet.
2010. dec. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szia. nekünk 4,5 hónapos lesz a lányunk, de mivel koraszülött baba, igy valójában csak 2,5. mi játszószőnyeget akarunk venni neki mert már emelgeti a buksiját, nézelődik. hintája már van(de sajnos nem szereti)most a pihenőszéken gondolkodunk, hátha az bejönne neki. szerintem jó ötlet.
2010. dec. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi a kiságyára babatükröt vettünk, (jó minőségűt, nem a gagyi torzítós fóliásat), meg szintén a kiságyára tehető zenélős fényjátékot.
2010. dec. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!