Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ma véletlenül belevágtam a...

Ma véletlenül belevágtam a kisbabám ujjába amikor vágtam a körmét. Nem fog begyulladni?

Figyelt kérdés
2009. jan. 17. 20:01
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Hú, ez elég gáz! Miért nem akkor vágod mikor alszik? Nem biztos, hogy nem fog begyulladni, de ha mégis tegyél rá neki tetrán krémet!
2009. jan. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Ismét én vagyok! A betadin oldat is sokat segít!
2009. jan. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért kell ilyen hangnemben írni, kedves első?

Valószínű nem direkt csinálta. És álmában is meg tudja rántani a kezét...

Én is egyszer belevágtam véletlen a lányom ujjába, felsírt pár másodpercre, utána nem foglalkozott vele. 2 nap alatt begyógyult, FLPs aloe vera activatort csepegtettem rá többször is.

Szerintem nem fog begyulladni, de figyeld neki.

2009. jan. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy milyen ollót használsz, de a Solingennek van bébiollója, ami nem olyan durung, mint amit a bababoltban árulnak, de tompa a vége. Próbáld akkor vágni amikor alszik és nem kell feltétlenül tövig vágni.
2009. jan. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Remélem nem fog begyulladni.Most már elaludt szegényke,de én teljesen kivagyok.A párom vigasztal hogy előfordul az ilyesmi.A válaszokat köszönöm.
2009. jan. 17. 20:37
 6/8 anonim válasza:
En is belevagtam 5 honapos fiam ujjaba, es nem lett semmi baja 2 nap es begyogyult,peddig en is babaoloval vagtam csak tul rövidre sikerült.Nyugodj meg nem lesz semmi baja.
2009. jan. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz! Én is vágtam már bele egyszer.:) Én egyébként nem ollót, hanem körömcsiptetőt, vagy másnéven körömcsipeszt használok, és azzal elég könnyű vágni.
2009. jan. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is a babacsipesszel vágom a körmét, gyorsabb vele. Sajnos már én is csiptem bele neki, jobban megijedtem mint ő. Hamar megnyugodott és 1-2 nap alatt begyógyul.

4 hós

2009. jan. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!