Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 és fél hós anyatejes babámat...

6 és fél hós anyatejes babámat 2 hete kezdtem hozzátáplálni. Ha kiváltok egy szoptatást főzelékkel nem fog begyulladni a mellem? Ti hogy csináltátok?

Figyelt kérdés
Elég szépen eszik már főzelékeket, de eddig 110 grammnál nem mertem többet adni mert ilyenkor még szopizik azért 50 grammot így nem feszül nagyon a mellem. Viszont örökké azért nem szeretném szoptatni, de félek a mellgyuszitól.
2009. aug. 27. 14:05
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


A déli szopi után kell megkínálni gyümölcsel vagy főzelékkel.Ha szopi előtt adod lecsökkenhet a tej mennyisége.

2009. aug. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fontos még hogy ezután is igény szerint szoptasd.
2009. aug. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem én, de szopi után már nem fog enni, mert jól lakott, ha meg éhesen kínálom akkor meg már nem akar szopizni, viszont a mellem meg kő kemény. Ezt nem értem csak...
2009. aug. 27. 14:39
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha szopi után nem kívánja az ételt,akkor az anyatej még kielégíti az igényeit.

Ha mégis előtte eteted és feszül a melled akkor viszont fejj egy kicsit ,de csak annyit hogy ne legyen kellemetlen feszülés a melledben.A szervezeted alkalmazkodni fog a kvesebb tejhez,és kevesebbet fog termelni.

2009. aug. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
En naponta egyszer fejek, amikor a babam alszik, konkretan az ebed elott. Ilyenkor jol kifejem, es nincs vele bajom. Amugy en is minden kajcsi utan szopiztatom is. Igy egyre kevesebbet szopik, es a mellemnek van ideje hozzaszokni.
2009. aug. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!