Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi okozhatta babámnál a...

Mi okozhatta babámnál a kiütéseket? Bővebben lent

Figyelt kérdés
babám 5 hónapos lesz,ma estére apró kiütések jöttek ki a hasán nyakán hátán.hozzátáplálok eddig semmi baja nem volt ami új az a sütőtök 2 napja eszi,meg 2 napja használjuk a dentinoxot.ha nem múlik holnap felhívom a dokit.tapasztalatok?köszönöm
2010. dec. 3. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is pont ma írtam ki kérdést a sütőtökkel kapcsolatban. :)) Nálunk is kiütések voltak, igaz a kisfiam már 7 hónapos, de ahhoz, hogy ki tudjam deríteni, mi okozta a pöttyöket a hátán, vissza kellett mennünk az alapételekhez. A sütőtökre gyanakodtam én is, de ma estére szőrén-szálán eltűntek a pöttyök, szerintem nálunk fürdetőkrém probléma volt, és egyszerűen estére múltak el a kiütések. Sütőtököt akárkitől kérdeztem, senki nem ismer allergizáló hatást.. Lehet, hogy más.
2010. dec. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nálunk elég sokszor volt "pötyitisz".Egyetlen egyszer okozta étel, ami a banán volt.Legtöbb esetben inkább a mosószer, fürdető stb. volt a hibás.

Nem hiszem (bár nem vagyok orvos), hogy a sütőtök okozta volna a gondot, de szerintem biztos ami biztos ne add egy darabig.Vannak babák, akik érzékenyebben reagálnak az új ételekre, viszont akkor az csalánkiütés formájában jelentkezik.

2010. dec. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen,nem volt semmiiben uj se fürdető,se öblítő csak a sütőtök és a dentinox gél.sütőtököt nem adom neki most,de lehet inkább a gyógyszer lehet a ludas...
2010. dec. 4. 09:58
 4/5 anonim ***** válasza:

Második vagyok.Nálunk sem volt új dolog a múltkor, mégis pötyis lett.A dokink azt mondta, hogy egy ideig bírta babám bőre a pelust, aztáncsak megunta.Telítődött azzal az anyaggal a szervezete.Képzeld!14 hónap után lett allergiás egy bizonyos pelenkára.Váltottunk, és azóta semmi baja.

Én is csodálkoztam, hogy ilyen van.

Biztos ami biztos, csakis mindenből gyógyszertárit használunk.

Hát igen. Lehet, hogy nálatok a dentinox a ludas.Ha nem, akkor úgyis kijönnek ismét a pöttyök.Remélem azért meggyógyul a babád!

2010. dec. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi,a hasán,nyakán és a hátán vannak a pöttyök,a hasán már múlóban.köszi mégegyszer
2010. dec. 4. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!