Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miután azt mondtam az apjának,...

Miután azt mondtam az apjának, hogy ha kiütésesen hozza haza a gyereket nem viheti el, bekrémezték az arcát, hogy ne lássuk a kiütéseket! Mi tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Miután elvitte az apja a másfél éves fiamat,és rendszerint tele kiütésekkel(legfőképp arcán) hozta haza,megmondtam neki,hogy többet nem adom oda!Eljöhet hozzá bármikor,elviheti sétálni,játszótérre de magához nem viheti el! Tegnap mikor hazahozta látszódott,hogy valamivel be van kenve az arca,nem látszódott rajta semmilyen kiütés!Miután elmentek,fiam a párnába törölgette az arcát és akkor láttam meg,hogy tiszta vörös az egész kis arca! Le voltam döbbenve,és mélységesen felháborított ez a dolog! Már megjártunk minden orvost,de 3 éves kor alatt nem végeznek allergiavizsgálatot,de mindegyik azt tanácsolta,hogy ne vigyük abba környezetbe mert egyre erősebben fognak kijönni a kiütések és idősebb korára allergiás is lehet!Valószínűleg a szobakutyájuk okozza a problémát,mert mindent kizártunk,és azóta van ez a probléma amióta van a kutyusuk!Azt mondják,hogy nem engedik a gyerekkel egy szobába,meg kiporszívóznak,de ezek szerint az nem elég,vagy más okozza a problémát! Ti mit tennétek a helyemben?
2011. febr. 8. 08:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%

Hát már megmondtad neki: mivel kiütéses, többet nem mehet oda. Ezt tök higgadtan közölheted majd, amikor megint vinné el.

Van orvosi papirod mindig a kiütésekről a láthatások után? Mert akkor ha perelne, akkor azt majd megmutatod a biróságon. Rakd el a papirokat, aztán majd meglátjuk...

2011. febr. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%

Mivel a gyermekem az első, nem engedném, megpróbálnék valami közép utat találni, elmagyaráznám apukának hogy ennek milyen következményei lehetnek.

Ha szereti a gyermekét meg fogja érteni!

2011. febr. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Bocs az OFF-ért, de mi az, hogy 3éves kor alatt nem végeznek allergiavizsgálatot?

Kisfiam 13 hónapos volt,amikor vettek vért, és börpróbát is végeztek.Szerintem az is fontos, hogy kiderüljön mire allergiás!

2011. febr. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
3 éves kor alatt minden francra allergiásak/érzékenyek lehetnek,ami 3 éves kor körül gyakran elmúlik.Így nem a legjobb támpont a vizsgálat.Van aki 13 hónapos koráig allergiás a tojásfehérjére,aztán mintha elvágták volna,semmi baja nem lesz tőle...3 éves kor alatt nem igazán pontos a vizsgálat eredménye sem...
2011. febr. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Többet nem engedem az apjához az biztos! Én azon voltan nagyon kiakadva,hogy valamilyen krémmel eltüntették a kiütéseket az arcán! Arra nem gondoltak,hogy legkésőbb fürdetéskor úgyis észrevesszük!
2011. febr. 8. 21:42
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem abban biztak hogy furdetesre elmulik.
2011. febr. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Minimum egy hét mire elmúlik de mindennap nagyon sokszor kell kezelni! De egyre agresszívabban jön előa kiütés! Ma volt a doki,de igazolás nem tud adni,de semmiképpen sem ajánlja,hogy elvigyék!
2011. febr. 10. 11:58
 8/14 anonim ***** válasza:
67%
És mivel kenték be,alapozóval???Eldobom az agyam! Én fix hogx nem engedném oda a gyereket.Dobja ki a kutyát,költözzön el,vagy akármi,de a gyerek fontosabb.
2011. febr. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
52%

Ó, azért én ezt a dobja ki, vagy akármi választ azért durvának tartom. Nem ötletek hiányoznak. A babát el lehet szeparálni.

A valódi problémát abban találtam, hogy az apuka nem tűnik együttműködőnek.

2011. febr. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
54%

Takiarítsa el a kutyát(jelzem én nagy állatbarát vagyok!!!)vagy soha többet nem engedném!

Ez nem is kérdés:a gyerekem az első!!!!

2011. febr. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!