Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szóját vagy azt tartalmazó...

Szóját vagy azt tartalmazó terméket lehet adni 7 hós babának?

Figyelt kérdés
Kislányom nagyon válogatós és most találtam szója pudingot.
2009. jan. 18. 12:00
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem és itt is van miért:

[link]



Majd csak 1 év felett lehet szója alapú tápszert adni. Szójatej, tofu, szójapörkölt kb 4-5 évesen.

dietetikus

2009. jan. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A szóját még az asztmás embereknek is tilos fogyasztani nemhogy egy csecsemőnek. Zöldség, gyümölcs, túró, babajoghurt (megfelelő kortól) és hús kell hogy az étrendjében szerepeljen. Zabkorpából készült dolgok és kölesből készült dolgokat is kaphat 8 hónapos kora körül. De szóját azt ne adj neki.
2009. jan. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. jan. 18. 15:26
 4/8 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leírni az előbb hogy semmilyen gyümölcsöt, semmilyen formában nem hajlandó megenni.Tudom hogy mit kellene neki adni csak sajnos Ő nem tudja hogy neki ezek lennének jók.A szójáról semmit nem tudtam,de most hogy tudom mennyire nem jó biztos hogy nem adok neki.Ez csak egy ötlet lett volna végső elkeseredésemben.Ja és még a tetejében tejcukorérzékeny.A sinlac pépet ehetnénk de akárhogy csinálom meg neki ökrődik tőle.Ha valakinek van valami jó kajaötlete ÍRJON!
2009. jan. 18. 15:40
 5/8 anonim ***** válasza:
-Vannak a Milupának úgynevezett H.A pépjei. Próbáljátok ki azt, a vaníliás a legelfogadhatóbb ízű. Ezt is gyerekorvos írhatja fel.
2009. jan. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!Azt véletlen nem tudod hogy azok között van olyan ami tejcukormentes?Mert hiába Ha-s ha van benne tejcukor mi már nem ehetjük.Sajnos!
2009. jan. 18. 18:34
 7/8 anonim ***** válasza:
Sajnos nem, de a dokinak tudnia kell.
2009. jan. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi!Akkor megkérdezem.
2009. jan. 18. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!