Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Teljes tejet tartalmazó 4...

Teljes tejet tartalmazó 4 hónapostól fogyasztható bébiétel?

Figyelt kérdés

Nem korai az?

Ti mikortól vezettétek be a tejtermékeket és melyikekkel kezdtétek?


2011. aug. 25. 06:26
 1/4 anonim ***** válasza:
De, nevetségesen korai. Tejet 1 évesen vezetünk be. Savanyított tejtermékek (túró, joghurt) adható kb. 9-10 hónapos kortól. Előbb nem ajánlott semmilyen tejes cucc. Ha a DM/HIPP tejbegrízeire gondolsz esetleg akkor én írtam a gyártóknak és kb. az volt a válasz, hogy ezt nem napi szinten adja az ember a DM meg azt mondta ők csak a német hozzátáplálást követik ott 4 hósan adható tej :OOOOOOOO
2011. aug. 25. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

De igen, korai.

1 éves kor után vezetem be a tejet a babámnál.

Mindig tüzetesen elolvasom a bébiételek összetételét. Csak bizonyos Kecskeméti és Hipp bébiételeket veszek meg, a többi (Ovko, Dm, Rossmann saját márkásait nem).

A Kecskemétiben cukor, só van némelyikben, a gyümölcsösben keksz, amiben, tej és tojás lehet nyomokban, a Hippes 6 hónapos kortól ajánlott spenótban tejpor...

Szóval meg kell nézni alaposan, ha bébiételt veszünk, de ezen nem fognak a gyártók változtatni sajnos.

2011. aug. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem a védőnő azt mondta, hogy a tejes dolgokat 6-7 hónapos korban lehet bevezetni. Tápszeres baba, 4 hónapos kortól van hozzátáplálás.

Adtam már neki Nestlé Yogo joghurtot, a védőnő szerint olyan 3 hét múlva mehet a túró, meg a rendes natúr joghurt.

2011. aug. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A bolti üveges bébiételek más technológiával készülnek.

Ez ugyanolyan, mint a 4 hós kortól adható málnás, vagy epres bébigyümölcs.

(A tápszer is tej alapú amúgy)

2011. aug. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!