Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hörghurutja van kisfiamnak...

Hörghurutja van kisfiamnak 14hónapos! és 3napja adom neki a lándzsás útifű szirupot az orvros mondta de még nem javúlt ez normális ilyenkor? és még hörög is és nem szakad fel neki mit kéne neki adnom hogy feltudja köhögni?

Figyelt kérdés
2010. dec. 5. 09:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Elvinni az ügyeletre...

Én is azt hittem az első köhintésnél csak hurut, aztán kisült, hogy bronchitis, igaz én csak 3órát vártam(tavaly már volt bronchitise)

Inkább hallgassanak rá még egyszer, pláne ha nem szakad fel neki. Mi tegnap jöttünk haza a kórházból, 3nap, inhaláltatják, vagy javasolnak jobb gyógyszert.

2010. dec. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bronchitis=hörghurut...

Sajnos az én babám is ettől szenved,semmit nem adott az orvos,azt mondta csak lázat csillapítsunk.Már másfél hete szenved:(

2010. dec. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igen a hörgöhurut = bronchitis gondolom nem tudta az elsőválaszoló! nekünk hála istennek javlt csak 3nap volt egy rémálom sajnos de ezt lándzsás útifűvet tudomajánlani és még ami nagyon jól bevált nekünk szerintem te is próbáld ki a hagymalevél tea nekünk ez segített!!és az orvos miért nem írt semmit??ez elég baj szerintem és nem fulladt még a te babád be?,
2010. dec. 7. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!