Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi ideig normális, ha...

Mennyi ideig normális, ha nincs kaki egy csak tápszeres, majdnem 3 hónapos baba esetében?

Figyelt kérdés
2011. nov. 11. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:
1 napig. Max 2. Az én lányomnak minden nap volt. Ha egy nap kimaradt, akkor már nagyon szenvedett.
2011. nov. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nälunk härom honapos koräban fele fele täp es anyatej volt es volt olyan hogy 8 napig nem volt kaki!
2011. nov. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1 vagy 2 nap. De nekünk a második napon már nagyon szenvedett.
2011. nov. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Disi ***** válasza:
Szia! Nekem nem teljesen tápis, de szerintem érdekes volt, hogy ilyen idősen egyszer csak 4-5 napig nem produkált semmit, de nyűgös sem volt. Akkoriban volt olyan, hogy napokig csak anyatejet kapott, ha elfogyott jött a tápi (hordtuk, mert nekem nincs elég). Viszont ha minden nap kapott, akkor sikerült neki. Most elmúlt 4 hónapos és megint megváltozott, ha 2. nap estére sincs, akkor nagyon keservesen sír. Úgyhogy délelőttönként Laevolacot adok neki, még most próbálgatjuk az adagot, hogy mennyi kell neki hogy ne legyen túl híg. Nekem azt mondta a védőnőm, hogy a 7-8 nap is beleférhet a normálisba, de én sem szeretném, ha addig érlelődne benne a "cucc" (mert gázokat csak termel addig is gondolom). Úgyhogy most úgy néz ki fogja a hasát a tápi, ráadásul megcsappant a tejforrás is, így nem kap annyit mint eddig.
2011. nov. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 2,5 hónapos, csak tápszeres. Nálunk max. 2 napig nincs kaki, de utána "elefánt-adag" :)
2011. nov. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!