Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki aukciós oldalról rendeli...

Aki aukciós oldalról rendeli az utántöltőt a pelenkás kukába (Angelcare), ugyanolyan szagelzárós az a zacskó, mint az eredeti?

Figyelt kérdés
Csak mert én próbáltam mindenhogy(ezzel még nem),és bűzlik mint a sima kuka,ha nem az eredeti csomózós fólia van benne.Az viszont nagyon drága.Ez a teszes-vaterás 600 ft-os jó?Ugyanolyan oxigenizált,vagy csak egy nagy átverés az egész,és hagyományos szemeteszsákot ad el az illető?
2010. dec. 5. 16:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát nekem nem jött be. Én a Penny-ban veszem a 110 literes kukás zsákot veszem és ezt teszem az angelcare gyűrűjére. tökéletesen bevállt! Nincs szag.

Más nem jött be csak az erdeti de az meg drága.

2010. dec. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én 60 l-es szemeteszsákot használok erre, de sajna tényleg bűzlik, nem csukódik vissza rendesen a csappantyú. Mi amúgy is kivisszük a kakis pelust azóta, hogy hozzátáplálunk. Addig nem volt szaga a székletének, de azóta... szóval csak a pisis pelusokat dobom a captiva pelustároló kukába. Kakisat becsomagolom uzsis zacsiba, és kirakom a nagy kukába.
2010. dec. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!