Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babám már három éjszaka...

A babám már három éjszaka éjfélkor alszik el. Miért?

Figyelt kérdés
5hónapos és napközben 4órát alszik összesen vagy kevesebbet.Nem tudom mit csináljunk vele,nagyon fáradtak vagyunk.Éjszaka alszik.Volt már valaki így és mit tett?Köszönök minden választ.
2009. jan. 18. 18:23
 1/3 anonim ***** válasza:
73%
nem lehet hogy jön a foga?mert nálunk is teljesen más az alvás már.az eddig jó alvó Danika öülök,ha 2-3 órat alszik egyben éjjel
2009. jan. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Nálunk ugyanez volt a helyzet.Aztán lassacskán helyre állt a dolog. Úgy 6 hónapos kora körül én kezdtem egyre korában adni neki az utolsó kajcsit (tápszeresek vagyunk) és utána próbáltam altatni, lassacskán már ő igényelte, hogy hamarabb együnk aztán szunya. Most 9 hónapos, eljutottunk odáig, hogy az utolsó etetés kb.fél 9-9 körül van majd, utána kb. 9 -fél 10 között alvás (ez változó). Én is hulla voltam mikor még éjfélkor aludt el, volt, hogy elaludtam ülve az ágyban annyira fáradt voltam, én "felébreszős" anyuka vagyok mert a pici lány soha nem ordított ha éhes volt, így volt mikor elaludtam este az ágyban és csak hajnali 1-2 között ébrettem fel, no a lányom sem ébrett fel, jót alukált, persze azért felébresztettem, mert enni azért kell fixen még 4-5 hónaposan, szerintem. Ja, és szerintem a nappali alvás még nagyon befolyásolja ezt, hiszen 4-5 hónaposan még többet alszanak nappal, majd később 6-9 hónaposan már csak kétszer de. du. 1-1,5 órát, így hamarabb is kívánnak lefeküdni este, gondolom én. És persze ha lehet, este felé (ha tudjátok)úgy 6 után már ne nagyon aludjon, mert akkor ugyebár nem alszik el csak késő este.

Sok sikert!

2009. jan. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen.
2009. jan. 18. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!