Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Még pelenkás kisfiamnak...

Még pelenkás kisfiamnak éjszaka állandóan pisis mindene. Mit tudok tenni még?

Figyelt kérdés

5-ös Pampers pelust hord(15kg)de éjszakára már a 6-osat teszem rá és így is már 1 hete minden éjszaka sír hogy tiszta pisi.még teljesen pelusos.

Mit csináljak?Van nagyobb pelus is?az segítene?vagy ne adjak neki inni elalvás előtt?Már így is éjjel felkelek neki cserélni hogy szárazon legyen de nem lehet ezt hosszútávon csinálni...


2011. nov. 22. 11:25
 1/8 anonim ***** válasza:
44%
este 7után ne nagyona dj neki már semmi lötyit
2011. nov. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
árulnak külön pelenkabetétet, esetleg azzal?
2011. nov. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy állandóan iszik,főleg este.szegénykém ha nem adnék akkor kérné a teát:(

Esküszöm már arra is gondoltam hogy veszek neki felnőtt pelust éjszakára:S

Pelusbetétről még nem hallottam...rákeresek.

2011. nov. 22. 11:31
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem is fiam van,nekünk nem vált be a pampers.állandóan átnedvesedett.a liberóval eddig talán 5x volt baleset a 2 év alatt,pedig a fiam is sokat iszik.
2011. nov. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nálunk ugyanez a gond.lehet a 6os rosszabb is,mert méretre nagyobb de ugyanaz a nedvszívó képessége.mi 5öst használunk.eddig nem volt gond a pampersel,de most se a pelus a hibás,hanem a sok viritykelés.de nálunk is hiszti van ha nem kap inni,bár mostanában próbálunk leszokni az esti ivásról,mert rossz éjjel öltöztetni.próbálom elterelni játékkal a figyelmét,és ha fárad akkor kapja az esti kakaót,és el is alszik.éjjel meg hála nem iszik max 1x egy kortyot.
2011. nov. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ha este issza meg a napi adagját akkor bármilyen pelust vehetsz, át fog ázni. főleg ha teáztatod este, az ugyanis vízhatjó.

itasd délelőtt sokat és vacsi után már ne adj neki inni csak a tejét lefekvéskor

2011. nov. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 krisztivan ***** válasza:
Cseréld le a pelenkát pl.DM-esre.Nálunk a pampers pont ugyan ezt csinálja.Én már nem veszek mert kicsinek jó volt de már kb.10 hónapos kortól átázott állandóan.
2011. nov. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Pampers pelus 5-ös mérettől kezdve nem az igazi. Nálunk egy pisi után átengedte a szagot, pedig csak 10 hós a kisfiam. Most Huggies van, nálunk bejött, de jó tényleg a DM-es is. Próbáld meg ezeket és felejtsd el a Pamperst.
2011. nov. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!