Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináltok egész nap a pár...

Mit csináltok egész nap a pár hetes gyerkőccel? 3 hetes a kisfiam, de nem nagyon akar most már napközben aludni így egész nap akár kézben is hordhatnám, hogy vagytok vele? Mit csinál a gyerek?

Figyelt kérdés
2010. dec. 6. 11:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor kiraktam a teraszra a kis múmiámat (úgy beöltöztettem), és órákon keresztül aludt. Ez volt a nap fénypontja, legalább két órát szundikált. Utána nem volt nyűgös, cuki volt.
2010. dec. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egész nap nem hordozhatod..akkor is ha ez kegyetlen mondatnak tűnik..sajnos rá kell jönnie, hogy nem lehet mindig veled...A szokásos napi rutinon kívül persze babusgasd, meg bezsélj hozzá-tegyél fel neki babazenét, de menj csak csináld,amit akarsz..és pihenj is,amennyit csak tudsz!
2010. dec. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nagyon változatos volt, ez az időszak. :)

Szoptattam, altattam, pelenkáztam, beszélgettem, énekeltem neki.

És bizony néha nem akart nagyon aludni, akkor ordított, én meg sírtam a másik szobában kicsit.

2010. dec. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

hát ha akarod, akkor hordozhatod, akár egész nap is. akár kézben akár mei tai....ilyen kicsi baba még simán igényelheti az anyját akr egész napra is. a te babád, neked kell érezned, hogy ő mit igényel. arra ne hallgass, ha valaki azt mondja, hogy ezt tedd meg azt...lehet, hogy más babánál beválik, de lehet hogy a tiednél nem, és tényleg csak egész nap veled akar lenni. amúgy az én kislányom is ilyen volt nagyon sokat hordoztam az elején, neki kellett. a mai napig is anyás, de már elvan simán egyedül. nem lett emiatt elkényeztetve. nehéz volt az eleje, ez biztos, főleg hogy semmi segítségem nem volt leszámítva az első 2 hetet, de átvészeltük. szép lassan szokott rá arra, hogy nem lógunk mindig anyán, nem hagytam soha sírni.

2 éves kislány anyukája

2010. dec. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A hordozókendő segíthet, abban egész nap rajtad lehet, rajtad is aludhat, ha akarod. nem lesz ettől "elkényeztetve", csupán megkapja a szükséges anyai testkontaktust.


Amúgy meg az ilyen pici gyerkőcöt is bele lehet vonni a mindenapi életbe. Kommentálhatod neki a nap folyamán, hogy éppen mit csinálsz. Énekelhetsz neki, nézheted vele együtt a tévét, olvashatsz vele/fel neki. Ha rajtad van a kendőben, egyszerűen az életed része lesz, miközben te ugyanúgy csinálhatod a dolgaidat, mint a terhesség előtt. Király! :-)

2010. dec. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
a mi picink folyton velünk volt és az volt a szép mikor elkezdtünk szeretkezni mindig csöndbe maradt:-)ugyhogy sokat szerelmeskedtünk
2010. dec. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!