Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rugós hintát próbáltátok már?...

Rugós hintát próbáltátok már? Vagy a hagyományos jobb? Egyáltalán egy 8 hós szeret hintázni?

Figyelt kérdés
2010. dec. 6. 14:26
 1/2 anonim ***** válasza:
szeretnek hintázni. rugósa nics a fiamnak, de minden hintát szeret:)
2010. dec. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én 6 hónaposan vettem a lányomnak egy rugós hintát, de tekintettel arra, hogy nincs olyan masszív ajtófélfánk, ahova biztonsággal felfüggesztettük volna, így a nappali mennyezetére fúrt fel két kampót a férjem, arra akasztottuk fel. És mivel a rugózás annyira nem jött be neki (az is nagyon tetszett!), mint a hintázás, így még jobb is volt, hiszen gyakorolhatta mind kettőt. Már 28 hónapos lett azóta, van egy 14 hónapos öcsikéje is, még mindig szoktak hintázni benne, csak mivel egy van, előbb utóbb elfogy náluk a türelem... Amúgy szerintem megtenné a hagyományos is, csak hova akasztod fel, mert ha azokra a műanyag 2000 forint körüliekre gondolsz, azoknak elég rövid a kötelük, bár azt is biztos kilehet cserélni hosszabbra is. Szerintem tuti jó ajándék!
2010. dec. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!