Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tartalmaz a dm bababónusz...

Mit tartalmaz a dm bababónusz kezdőcsomag?

Figyelt kérdés
Ma igényeltem.Kb mennyi idő múlva hozza ki a postás?Mert már az hordja állítólag.Köszönöm.
2010. dec. 6. 15:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia!Én még nem hallottam róla!Ezt hol kell igényelni?
2010. dec. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

akkor téged átvertek a boltban...

Amikor leadod a lapot, kapsz egy dobozkát, amiben kuponfüzet, végösszeg kedvezmény kupon, szórólapok vannak. A barátnőm pénteken váltotta ki, nem hiszem, hogy azóta változott.

2010. dec. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én augusztusban szültem, pár napra rá regisztráltam. A végleges pontgyűjtő kártyát küldték októberben. November elején felhívtam az ügyfélszolgálatot, hogy mikor kapom meg az első csomagot? Adminisztrációs hiba történt, még egyszer egyeztették az adatokat, azt mondta a hölgy, hogy Karácsony környékén kapom meg. Minden hónap elején egyszerre veszek meg mindent, így először beváltottam a 25%-os kupont (amit a reg.-nél kaptam), azóta csak a 15%-ot tudtam használni (amit a pontokból gyűjtöttem).

Pedig az első csomagban szintén van 25%-os kupon, 50%-os C&A kupon, pelenkakupon, popsitörlőkupon…

Úgy néz ki, decemberben is csak a pontok utáni kedvezményt tudom felhasználni, mert holnap-holnapután megyek pelenkaszafarizni, a postás meg nem hozott semmit :-((( .

2010. dec. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ja!

Kedves első!

A Dm-be tudsz regisztrálni a baba 1 éves koráig (kell a szül. anyakönyvi kivonat). A honlapjukon fent van minden.

2010. dec. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

első válaszolónak!a Dm-be adnak egy kis füzetet azt kell kitölteni a baba 1 éves koráíg.

Egyetlen 1 kupont kaptam 5000 ft feletti vásárlás után 15% kedvezmény:)

Hát szuper ha átvertek:D majd meglátjuk.Azt mondta a mama postás hozza:D

2010. dec. 6. 15:48
 6/6 anonim ***** válasza:

2012 márciusától:

-Babanapló

-Kedvezmény füzet (csomó babáknak való kence, pelenka... és 1db vásárlás végösszegéből 15% kedvezmény 8000ft feletti vásárlás esetén)

-10dbos törlőkendő

-pelenka kiütés elleni krém 15ml

-babafürdető 50ml

2012. márc. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!