Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más gyereke is csikorgatja...

Más gyereke is csikorgatja egymáson a fogait?

Figyelt kérdés
Most növesztette ki a felsőket 2 napja,és azóta folyton csikorgatja a két alsóval....borzalmas,utálom ezt a hangot!!!!!!!!!!!!!Mit lehet tenni,hogy abbahagyja?
2010. dec. 6. 16:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon tudsz mit csinálni vele, most élvezi hogy mire képes vele :) Nekem mindkettő csinálta szerencsére pár nap-hét alatt leszoktak róla maguktól. csak eleinte érdekes nekik :)
2010. dec. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is csikorgatja. Tényleg nagyon rossz hallgatni, de tenni nem nagyon tudsz ellene. Még új nekik a dolog, majd ráunnak. Addig meg kitartás...
2010. dec. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
az enyem is csinalja mar 3 napja,ki raz a hideg tole de nincs mit tenni elenne
2010. dec. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is csikorgat, engem is ráz a hideg tőle, de nincs mit tenni...
2010. dec. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Rászólni,hogy hagyja abba,vagy figyelmen kívül hagyni? Melyik hoz előbb eredményt?(abbahagyja a csikorgatást egy szép nap)
2010. dec. 6. 22:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha rászólok, csak nevet, és annál jobban csinálja, úgyhogy azt hiszem, nálunk célravezetőbb lesz, ha figyelmen kívül hagyom. Utolsó voltam.
2010. dec. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

9 hónaposomnak most bújt ki a 8. foga. Minden hónapban, mikor bújik a fogacska, akkor 4-5 napig ez megy nálunk is. Már be sem kell néznem a szájába. Tudom, hogy hidegrázásom lesz egy pár napig. Próbálj meg ne figyelni rá, mert ha rászólsz, hogy ne csinálja, azt hiszi játszol vele. Nálunk legalább is amikor szóltam, rám vigyorgott és annál jobban csinálta.

Kitartás! :-)

2010. dec. 7. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!