Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sütőtököt hogyan adtok a...

Sütőtököt hogyan adtok a babátoknak? Pár napig eláll a hűtőbe nyersen? És le lehet fagyasztani?

Figyelt kérdés
2010. dec. 6. 22:20
 1/7 anonim ***** válasza:
eláll a hűtőben is, de nem tudom meddig biztonságos úgy. én felvágtam kockákra, és leforráztam. megvártam míg kihűlt, aztán doboz és fagyasztó.
2010. dec. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én sütöm és fagyasztom. Almával, krumplival szoktam neki adni.
2010. dec. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Pár napig eláll a hűtőben. Én nem fagyasztom le, mert most van a szezonja, így inkább frisset adok neki. Ami nem fogy el, azt megesszük mi.
2010. dec. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Én is sütöm, és magában, vagy krumplival adom.
2010. dec. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én adom neki sütve almával, krumplival keverve. Vagy hússal rizzsel elkeverem a nyers sütőtököt, visszatöltöm a tökbe és együtt megsütöm. És főzelékként is.

Fagyasztottam sütve és nyersen reszelve is.

2010. dec. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én megsütöm, mikor félig kihűlt pépesítem (ha kell egy kis forralt vízzel hígítom) és lefagyasztom. Szoktam tenni hozzá krumplit, almát, csirkehusit, répát. De főzheted is, bár szerintem sütve sokkal finomabb.
2010. dec. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia,én nyersen megpucolom,kis kockákra vágom és zacskóba lefagyasztom.Amikor kell kiveszek pár szemet a zacskóból.Tök praktikus és nem kell vele bajlódni.Egyébként a husit is nyersen kockákra darabolom és jégkockatartóba teszem.Amikor szükség van rá,csak kipattintok egy husi kockát és hozzáfőzöm a kajához.
2010. dec. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!