Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen cukor nélküli babakeksz...

Milyen cukor nélküli babakekszet vesztek babátoknak?

Figyelt kérdés
6 hónapos fiamnak szeretnék venni, de csak olyat találtam, amiben van cukor, olyat pedig még nem szeretnék adni. Milyet vegyek, hol, és mennyibe kerül?
2011. okt. 27. 18:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
van "cukor stop" ht keksz
2011. okt. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%

[link]


előző

2011. okt. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
12%
Nyugodtan adj neki olyant is,amiben cukor van. Nem kell a sok felesleges tiltással törődni. Kevés cukor nem árt egy babának sem.
2011. okt. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy nem árt a cukor, de nem cukorral akarom kezdeni a hozzátáplálást. :)
2011. okt. 27. 18:57
 5/12 anonim ***** válasza:
28%
Gyümölcshöz nem kekszet kell rakni, hanem natúr gabonapépet,( köles, 3 gabonás, natúr rizs)vagy sinlac-ot, azokban nincs cukor
2011. okt. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
26%

Semmilyet, a keksz az cukros. 8-9 hónaposan kaptak háztartási kekszet a gyerekeim.

Előtte kölesgolyó volt a nasi. Teljesen cukormentes. Olyan 7 hónapos kortól másfél-két éves korukig elkísért minket.

2011. okt. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
64%

Tescoban vettem Fosfovit nevezetű kekszet. Nincs benne cukor, tojás és glutén mentes. Nem rossz az íze, jó formája van, tudja fogni a babám szépen. :)

Én sem szívesen adok neki cukros dolgokat. Egyrész hogy ne menjenek korán tönkre a fogai, másrészt a cukortól úgy be tud pörögni, hogy őrület. :)

2011. okt. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
97%

Én is nagy nehezen találtam cukormentes kekszet. A DM-ben van, fehér a zacskója, van banános meg vaníliás, és egy kisfiú van a képen. A nevét sajnos nem tudom :) A Fosfovitot én is néztem a neten, de ott az összetevőkben szerepel a cukor.

A cukormentes ht kekszet majd később adom neki. Most 8 hós.

2011. okt. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

süthetsz te is neki:

[link]

2011. okt. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi a linket, nagyon tetszik, ilyet biztosan sütök majd a fiamnak. :)
2011. okt. 27. 21:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!