Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen idős korban lehet a...

Milyen idős korban lehet a csecsemőt már biztonságosan "látogatóba" vinni?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy, máshol nem tudod, hogy milyen a higenia.
2010. dec. 7. 11:26
 1/4 anonim ***** válasza:

6 hetes kora után már viheted bárhová bátran.


Egyébként 6 hónapos kora után már nem kell sterilizálgatni, nem kell annyira aggódni, hogy mit vesz a szájába.

De ez attól is függ, hogy hova vinnéd és mit jelent a higiénia hiánya.

2010. dec. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2010. dec. 7. 11:31
 3/4 anonim ***** válasza:

hello, tavaly télen 4 hetes kislányunkkal egy hetet (karácsonykor) édesanyáméknál töltöttünk, ide többen is érkeztek vendégségbe, de a kicsinek semmi baja nem lett, mindenki gondosan ügyelt arra, hogy mielőtt megfogták kezet mostak, ha nyűgös volt vagy éhes vagy már soknak éreztem a vendégeket akkor elvonultam vele a csendes hálószobánkba, így ő nem sokat érzékelt a fennforgásból, plussz vittem mikrós tasakos sterilizálót, így ez is meg volt oldva, édesanyám egyébként nagyon gondosan ügyel a tisztaságra, főleg ha a picur is ott van


én a "nagy könyv"-vel ellentétben két hetes korában már utcára vittem a picurt

2010. dec. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Hasonló a helyzet itt is :)
2010. dec. 7. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!