Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Beteg babához miért jönnek...

Beteg babához miért jönnek látogatóba?

Figyelt kérdés
11 hónapos kislányom ma lázas lett, köhög és folyik az orra. Ezt tudták a párom szülei is, erre este eljönnek látogatóba. Szerintem ez nem normális. A párom meg azért mérges rám, hogy miért nem vagyok kedves a szüleivel. Már hogy lennék kedves mikor az adott helyzetben szerintem nem kellett volna eljönniük (ráadásul a gyerek kezét puszilgatják, amit amúgy se kellene). Most tényleg én vagyok aki nem látja reálisan a dolgokat?
2011. szept. 10. 20:46
 1/10 Katalin02 ***** válasza:
Szerintem igazad van ha beteg legkevésbé van szükség bármilyen látogatóba. Hát hogy puszilgatják a kezét betegen azt meg pláne nem kellene szerintem.
2011. szept. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Akkor lenne helytelen,ha a nagyszülők lennének a betegek és nem a gyerek. Neki semmi baja nem lesz attól,ha meglátogatják.Attól sem,ha megpuszilják a kezét. Nem kell ennyire görcsölni a higiéniára,mert a túlzott higiéniától lesznek allergiások a gyerekek,
2011. szept. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%

Túlreagálod!

Ok, beteg a kislányod. De a nagyszülei is épp úgy aggódnak érte, mint te! ők is szeretnék látni. Kár ezen patáliázni!Hogy puszilgatják a kezét... hát, talán nem kellene, de nem hinném, hogy ez most újdonság. Különben gondolom, már mászik... magától is összeszed annyi bacit, amit egy puszi okoz.

2011. szept. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként jobbulást a kicsinek!!!
2011. szept. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
38%

Igaz!

De sajna ilyenek az anyósok. :(

Az én anyósomék betegek voltak és úgy akartak jönni karikor a 3 hónapos babához!!!! Na ez még szörnyűbb.

Persze, hogy én voltam a gonosz, mert kiálltam a gyermekemért...

2011. szept. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Lehet hogy tényleg túlreagálom. Éjszaka 4-5-ször kel. Totál fáradt vagyok. Egész nap takarítok és főzők. Aggódom is nagyon érte, remélem hamar meggyógyul. Bevallom nem hiányoztak most a vendégek, még ha jó szándékkal is jöttek.
2011. szept. 10. 21:10
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

jobbulást neki!

én örülök, ha anyós átjön segíteni mikor beteg a fiam, ahogy írtad is, nagyon fárasztó és érzelmileg is kimerítő az aggódás, segíteni akarás, éjjeli óránként kelni, lázat mérni, stb.


akkor nem jöhetnek hozzánk ha ők betegek, az túlmegy a határon!

2011. szept. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
27%

Mi sem fogadjuk őket, ha beteg a gyerek! Nem hiányoznak olyankor egy kicsit sem..

Próbálj azzal érvelni, hogy ha elkapják, akkor biztosan nem láthatják az unokájukat, amíg meg nem gyógyulnak, hogy ne legyen oda-vissza fertőzés. Mi ezt mondjuk, és igaz is.

2011. szept. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
42%
Én se fogadok vendéget, ha beteg a pici. A legyengült immunrendszer mellett, még simán összeszed valamit pluszba.
2011. szept. 11. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Előfordult már, hogy anyósoméktól szedet össze valami vírust a gyerek, aztán körbe ment az egész családon, mert jöttek látogatóba. Pedig én mondtam, hogy ne jöjjenek.
2011. szept. 11. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!