Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 19 hónapos baba szeme láttára...

19 hónapos baba szeme láttára még fel lehet disziteni a karácsonyfát? Vagy ha azt szeretnénk majd hogy a "Jézuska hozza a karácsonyfát"akkor már idén sem kéne hogy lássa?

Figyelt kérdés
2010. dec. 7. 12:52
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Nálunk a Jézuska hozza!Már az első karácsonykor is akkor volt 3hós.Szerintem már most se lássa, mert azt már felfogja hogy te csináltad, nem a Jézuska.Éjjel szoktam díszíteni amíg sül a süti, így reggel mire felkel már ott a fa!
2010. dec. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Én úgy tervezem, hogy amikor délben leteszem aludni 24-én, akkor fogom feldíszíteni. Mire felébred, meghozza a fát a Jézuska. :) 14 hónapos.
2010. dec. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Igen,én is igy gondolom,csak a páromnak van még 3 gyereke,és velük szoktuk eggyütt disziteni a fát 24én délelőtt...és igy vagy a tesókkal nem tudna találkozni a babánk,vagy akkor ők nem lehetnének ott a fa diszitésekor...
2010. dec. 7. 12:58
 4/22 anonim ***** válasza:
Nálunk is így lesz, amíg délben alszik 24-én addig meghozza a Jézuska a fát az ajándékkal együtt. 1,5 éves most, de ezt addig így tervezzük amíg van déli alvás.
2010. dec. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Nos, lehet hogy a Jézuska annyira fáradt, hogy nektek kell helyette feldíszíteni a fát. Főleg hogy a párod gyerekei nem csak idén lesznek ott, hanem előreláthatóan még jópár évig, nem?
2010. dec. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

NA ez így már nehezebb kérdés.

Amúgy szerintem jövőre nem nagyon fog ő még emlékezni erre a karácsonyra.

2010. dec. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Nálunk a Jézuska az ajándékot hozza, a fát mi díszítjük fel együtt. Szerintem kár elvenni a gyerektől az élményt, hogy rakosgathatja a fára a díszeket.

De ha nálatok a Jézuska hozza a fát is, szerintem a 19hónapos előtt még lehet díszíteni, jövőre nem fog rá emlékezni, de akkor viszont már muszáj lesz titokban tartani :)

2010. dec. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
hát én is pont ezen gondolkodtam hogy mikor díszítsük a fát.arra jutottam hogy mikor a déli alvása van,akkor állunk neki.a legfőbb ok nem is az hogy látja hogy mi diszítjük fel(nálunk mindig ugy volt hogy a Jézuska hozta a fát mi meg segítettünk díszíteni,mert ugye a Jézuskának nagyon sok helyre kell menniés igy csak fát tud hozni a díszítés a mi dolgunk),hanem az hogy állandóan pakol,igy csak szegényem hisztizne,ha az kell ami nála van,igy marad az alvás alatti díszítés.
2010. dec. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Egyik lehetőség ogy mi feldiszitjük éjjel a fát,és délelőtt amég nem megyünk ebédelni elütjük valamivel az időt az 5 gyerekkel.Bár nem tudom ehez mit szólna a párom.A másik hogy az én gyerekem tisztában lesz vele hogy együtt van fadiszités a tesókkal.
2010. dec. 7. 13:03
 10/22 A kérdező kommentje:
Huu csscsi,ebbe bele sem gondoltam,hogy lehet 5 gyerekkel egy pár négyzetméteres szobában fát disziteni,úgy ha közben állandóan küzdeni kell a 19 hónapossal,hogy ne vigye el,ne törje össze,ne egye meg,stb.a diszeket??
2010. dec. 7. 13:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!