Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Augusztusban mennénk külföldre...

Augusztusban mennénk külföldre nyaralni. Félek, hogy idegen hely és nem fog aludni. Addigra 15 hónaposak leszünk. Voltatok már így, hogy nem aludt az ennyi idős fia a nyaraláson, Mi volt a megoldás?

Figyelt kérdés
2009. jan. 19. 10:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Két hónaposan voltunk nyaralni. Nem volt semmi gond. Szerintem nálatok sem, abból gondolom, hogy lehet h a környezet idegen, de ott vagy vele.
2009. jan. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Barátnőmék 5hósan vitték a kicsi lányukat nyaralni.Tök jól elvolt a kiscsaj:-)

Mi is tervezzük az idénre a tengert,a mi kislányunk is 15 hós lesz:-)

Szerintem bele lehet vágni az utba!

üdv

2009. jan. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi közel 6 hósan mentünk szilveszterkor telelni és a nappalok tökkkkéletesen teltek :) az éjszakákkal mondjuk voltak gondok, nálam a megoldás az volt, hogy szoptattam amikor csak tudtam. Tudom h ez nálatok nem biztos h megoldás lesz, hiszen 15 hós lesz már a babád. Ágyat visztek neki? A megszokott mindig jó, azt mondják. A játékai is sokat segítenek. Mi egy szobában voltunk és szerintem az segített neki. Nem lesz gond, ne aggódj! Főleg ne előre :) Jó nyaralást és addig is jó babázást!
2009. jan. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!