Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 hetes nagypocaku kismama...

24 hetes nagypocaku kismama vagyok. Két napja nem tudok már aludni. Annyira fáj a csípőm és a forgóm, hogy majd meg őrülök. Egész éjszaka forgolódom, mert sehogy sem kényelmes. Mit tegyek? Van rá valami megoldás? Valami kenőcs a fájó forgóimra?

Figyelt kérdés
2011. jan. 5. 18:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Szedj kalciumot! Pár nap után nekem elmúlt a fájdalom! Dokim ajánlotta, azóta is szedem.

30h.

2011. jan. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nálam is ugyanez volt, és szintén a 24.hónap körül.

Mondjuk én jelentős túlsúllyal küzködök a 150 centimhez képest, én is nagyon fájlaltam, ilyenkor kispárnát tettem alá, illetve átnéztük a párommal a matracot, nincs e süppedés benne és inkább megfordítottuk, mert találtunk rajta.

Én egy pár alkalommal bizony fájdalomcsillapítót is bevettem, de mostanra teljesen elmúlt, pedig már a 34-dikben vagyok.

2011. jan. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

*24.hét

Bocs.

:))

2011. jan. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
Szia! Nekem a szopi párna segített, betettem a térdeim közé, meg a hasam alá. 36 hetes
2011. jan. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia Nekem is fájt hetekig, de elmúlt, magától egyik napról a másikra. Mondjuk azóta fáj más......! :) A szeméremcsontom fáj de nagyon.


Viszont a magnéziumot szedtem (magnerot 3*1)+ a brendonban vettem egy szopipárnát, lehet az is segített. :)


Üdv:34hkm

2011. jan. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én vietnámi balzsammal ( pici piros tégelyes ) kentem be a fájós területet, hamar "eljegelte" a fájdalmat.
2011. jan. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A csípőm nekem is szokott, de nekem még a farcsontom is szokott fájni.
2011. jan. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!