Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3,5 hónapos anyatejes a ...

3,5 hónapos anyatejes a kisfiam. Naponta, kétnaponta kakil, ebből minden 2-3. teljes generállal végződik mostanában. Én vagyok ennyire béna, vagy más is szokott így járni?

Figyelt kérdés
Olyan sokat kakil, hogy kifolyik a pelusból oldalt vagy hátul. Több márkát is kipróbáltam már, egyik sem volt az igazi. Kezdem azt gondolni, hogy én vagyok totál béna.
2009. jan. 19. 12:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem mindenki járt már így, de én most kipróbáltam a dm-es pelust, és láss csodát, szerintem 10 pontos...
2009. jan. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nem vagy béna! Való igaz, hogy próbálkozni kell a pelenkákkal, vannak amik jobban és vannak amik kevésbé válnak meg. De a legjobban beválóknál is lehetnek néha ilyen balesetek!
2009. jan. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggodj én is jártam már így és nem is egyszer:-)

Nekünk a Pampers valt be,mert annak a gumirozott a dereka és jól "szigetel".A Libero is jó.Estleg próbalj meg egyel nagyobbat venni,hátha az a gond,hogy annyi anyag megy bele,hogy nem bítja a kiképzést.Sok sikert!

2009. jan. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az én fiamnak ősszel volt ilyen időszaka,de akkor ez több hétig eltartott.Most is ha sok gyümölcsöt eszik vagy többet iszik a háta közepéig sz...,13 hós.
2009. jan. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Már szinte minden valamire való pelust kipróbáltunk. Akkor most jönnnek a semmire sem valók?! :-)

Ma délelőtt pont kézben volt amikor kakilt. Mire a pelenkázóra került annyira kifolyt, hogy az én pulcsim is kakás lett. Be kellett vetni a zuhanyt is, de sajnos azt nem szereti, és eladja közben az egész házat.

Még jó, hogy nem kakil naponta többször!

2009. jan. 19. 12:35
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Az én lányom most 5 hós és annak idején ö is csak 3-4 naponta kakilt, de akkor fürdés volt mert még a hónalja is úszott és hát én is öltözhettem, mert rám is jutott belőle.

Nekünk a penny-s semmit mondó márka vált be, de nagyon! Egész éjszakát kibirja és még soha nem folyt ki belőle semmi!

2009. jan. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia az en fiam 5 es fel honapos es szinte minden nap van egy teljes general!

Mar minden pelust kiprobaltunk ,tok mindegy olyan erovel nyom a dragam hogy szetrobbantja a pelust :o)

Nekem az valt be hogy eves utan kakil akkor szepen megfogom a hona alatt a labacskajaval terdel az en combomon beszeletunk nagyokat nevetunk es kozben troty ha nem er semmi hatul a pelushoz akkor van esely hogy benne marad de ha epp a hasan van akkor a combjan folyik ha meg pont olben van es a feneke alatt van a kezem akkor tuti hogy nyakig kakis lesz a draga ha hatan fekszik neha sikerul meguszni de nallunk ez a fogas jott be!

2009. jan. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Az én lányom 11 hetes.Mostanábn 2 naponta kakil és szinte mindig öltözés van.6.v.7. fajta pelust próbáljuk,de ha egyszer berotyizik...:-) Ha vásárolni stb.megyünk és tudom,hogy előző nap nem kakilt,viszek 1rugit és 1 bodyt magunkkal.Amúgy nekünk pisi ügyben a Huggis vált be eddig,de a lila Tescos sem rossz,de az kb. 6-7 órát bír ki.
2009. jan. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok.Elsőnek: Mekkora a babád?Van nekem egy bontalan csomagom...

Bocs,mindenkitől az off-ért.

2009. jan. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Akkor lehet, hogy mégsem vagyok annyira béna ha más is gyakran jár így. :-) Félre ne értsetek, nem kárörömből írom! Pisi ügyben nincs gond, az soha nem folyik ki.

Boldog babázást kívánok mindenkinek, és köszi a válaszokat!

2009. jan. 19. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!