Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miket kell játszani egy 5...

Miket kell játszani egy 5 hónapos babával? Nem akarom mindig csak a játszószőnyegre tenni, de velem mostanában nincs el, mindig csak a játékok érdeklik. Mivel köthetném le a figyelmét?

Figyelt kérdés
2011. nov. 5. 11:56
 1/5 anonim ***** válasza:

ne izgulj!

beszélj hozzá sokat, énekelj neki, mondókázzatok. más nem "kötelező". ha most a játékok az érdekesebbek, akkor hadd játsszon, addig legalább haladhatsz a dolgaiddal.

2011. nov. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Neki az is épp elég "teljesítmény", hogy nézelődik, fogdossa a játékokat. lehet neked unalmasnak tűnik a játszószőnyegen feküdni, de neki még nem biztos, hogy az. Sőt, ha úgy látod jól elvan, akkor örülj neki. Közben beszélj hozzá, de már abból is sokat tanul, ha nézi, amit csinálsz.
2011. nov. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
örülj neki,hogy elvan.hagyd,hogy játsszon egyedül is.én elrontottam,már másként csinálnám.
2011. nov. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Olyan lelkiismeret furdalásom van, hogy nem tutujgatom eleget, nem "foglalkozok" vele. De hát nem is akarja.
2011. nov. 5. 19:29
 5/5 anonim ***** válasza:

ne legyen lelkiismeretfurdalásod! szerintem melyik ér többet, ha anya játszik egész nap, és a baba veletart, vagy ha egedül akarja felfedezni a világot?


örülj neki, hogy neki ez az igénye, jó is ha rászokik, hogy egyedül is tudjon játszani!

2011. nov. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!