Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónaposan múlik el az...

Hány hónaposan múlik el az esti sírás?

Figyelt kérdés

Kisfiam 2 hónapos. Kb. 2,5-3 óránként szopizik, utána kis játék, sok mosolygás, utána a köv. kaja előtt kb. 1 órával alvás kajáig. Egész nap jókedélyű, mosolygós, néha nyöszörög csak, vagy ha büfi van, esetleg fáradt sirdogál. Este 7-kor fürdetés, 8 körül eszik, utána próbálom lefektetni. Ekkor szokott megindulni az esti műsor. Szegénykém torkaszakadtából ordít, teljesen bevörösödik. Ilyenkor nyugtatjuk, símogatjuk a hasát, tornáztatjuk, és pukizgat is rendesen. Ez kb. 1,5-2 órát tart, közben időnként minden átmenet nélkül abbahagyja a sírást és mosolyog, gagyog, majd újra kezdi. 10 körül elalszik, de éjjel is fel-felsír, olyankor jön egy puki, kicsit nyöszörög és alszik tovább. Napközben semmi ilyen nincs, illetve általában délután 5-6 körül kakil, és az is elég fájdalmasan megy neki, sír, összeráncolja a homlokát, ha épp fogja az ujjam, akkor nagyon megszorítja. Anyatejes, naponta max 100 gr tápszer pótlást kell neki adni, kb. 600-650 a napi fogyasztása.

Mitől van, mikor múlik el?


2009. jan. 19. 12:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Hogy mitől van arra nem tudok válaszolni , de az én lányom is pont ilyen volt kb 3,5 hós koráig aztán egyik napról a másikra elmúltak az esti orditások.Én már féltem az estéktől és ezt biztosan érezte is rajtam.

Nekem azt tanácsolták , hogy várjam teljesen nyugodtan az esti müsort , gondoljam úgy hogy ma 2 órát sirt , holnap már 5 perccel kevesebbet fog , holnap után pedig 10 perccel lesz rövidebb a sirás... hát igy lassan elfogyott nekünk:))


Próbáld meg Te is igy felfogni , vannak ilyen babák akik egész nap jó kedvüek , este viszont nem lehet őket megvigasztalni és türelem ki fogja nőlni!

2009. jan. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekünk három hónapos kora körül múlt el a hasfájós sírás.

SAjnos, most 10 hónaposan fogfájós sírással küzdünk.

Fél óránként fennt van éjjel.Má r tisztára zombi vagyok!

Remélem nektek hamar elmúlik, és később nem lesz ilyen gond.

Addig is kitartás!

Infachol-t esetleg nem próbáltátok?

Nekünk egész jól bevált.

2009. jan. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Én nem hinném, hogy hasfájós, vagy ez már annak számít? Nem húzza össze magát, inkább kapálózik, nem sír vigasztalhatatlanul órákig, csak 10-15 perc, utána megnyugszik, majd kezdi előlről. Vagy ő ezek szerint hasfájósnak számít?

Az infacolt egy az egyben kiköpi, az espumisant adom neki, de ha nem adom akkor is ilyen az este, meg ha adom akkor is.

2009. jan. 19. 14:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is ennyi idös és ugyanezt csinálja esténként mint a fiad! Reméljük hamarosan abbahagyják. Minden jót!
2009. jan. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!