Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha csak az orra folyik a...

Ha csak az orra folyik a babának (de az nagyon) azt hogy kezelitek?

Figyelt kérdés
2010. dec. 7. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Nasivin baby + orrszívó. Mi is most kezdjük megint, csak sajna az enyém lázas is.
2010. dec. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jöhet a porszívó! Ha van esetleg dugulás, akkor orrcsepp, cebion cseppek.
2010. dec. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha csak sima átlátszó vizes a váladék, sima orrszívás. Ha sűrűbb, netán sárgás-zöldes, akkor már kell váladékoldó, orrspray, -csepp, esetleg arcmelegítés. Az orvos ilyenkor szokta még javasolni a calcimuscot is.
2010. dec. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem ezt mondták, mivel a fiamnak pont 1 hónapja folyik az orra, elvittem több dokihoz( házi, fül orr gégész), ezt mondták:

NAsivin 0,01 napi 3, max 1hétig, majd 3 nap szünet.

Nasivint 4 percig hagyjuk a nóziba majd orrszívás.


Sterimar: orrszívás előtt, és egyből szívni.Akárhányszor napközben.


Cebion csepp: napi 2*10

Calcimusc: este negyed/fél ampulla

Én most vettem sinuprettet erről nem tudok nyilatkozni, nekünk a fogunk csinálja, remélem már elmúlik mert állandóan szívni kell az orrát egy hónapja annyira folyik szegénykémnek.

2010. dec. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

az én lányom most volt ilyen beteg, neki is kijött egy foga, közben kapott el ilyen nyavalyát.

folyamatosan szívtuk az orrát, előtte Sterimar utána orrcsepp. A Sinupretet is kapta egy hétig, elég hülye íze van, de megitta a csajszi, az is egy váladék oldó. Viszont igen magas láza lett, így orvoshoz vittem, így nem úsztuk meg az antibiotikumot sem, mivel valamelyik melléküregben rakódhatott le a váladék, így arcüreggyulladás gyanúja is volt.

szóval ha csak az orra folyik, akkor szívás és orrcsepp, esetleg sinupret, amiből napi 3X10 cseppet használtunk. De azért nézesd meg, ha nem akar múlni, vagy ha esetleg lázas lenne.

2010. dec. 8. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!