Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hónapos babának hogyan...

15 hónapos babának hogyan kezelitek ki a náthát?

Figyelt kérdés
2011. okt. 21. 09:20
 1/5 anonim ***** válasza:

14 hós, nálunk ez a menete napi 4-5 alkalommal:


Orrtörlés-tengervizes orrspay-orrszívás-Nasivyn sanft

éjszakára Baby-luuf balzsam a hátacskájára.


Vigyázz, ha zöldes színű lesz a váladék akkor már felülfertőződött, olyankor antibiotikumos orrcsepp kellhet.

2011. okt. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha híg az orrváladéka és átlátszó színű, akkor csak leszívom, és napi 3x csepegtetek Nasyvin orrcseppet. Este a hátát és a mellkasát bekenem én is Baby Luuf balzsammal.


ha az orrváladék elszíneződik, tehát zöldes lesz, akkor az már fertőzött, tehát kellhet az antibiotikumos orrcsepp ami recept köteles.


Tehát ugyanúgy mint az első anyuka :)

2011. okt. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!
2011. okt. 21. 10:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Szintén, mint az előző válaszolók. épp a múlt héten estünk át rajta... :-)
2011. okt. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anniebianca ***** válasza:

Hasonlóan,mint az előzőek, én még azzal kiegészíteném, hogy ha naponta 3-4x 5percet infralámpa elé ülteted bekötött szemmel, akkor hamarabb gógyul. Mi most kevergőzünk ki belőle, az ölembe ültettem bekötött szemmel, elénk az infra, és közben hogy ne sírdogáljon, hallgatta a Süsüt, Dr Bubót, Vukot.:)

Lefekvés előtt be szoktam párásítani a szobáját eukaliptusz illóolajjal, az tartósabb mint a baby luuf,bár a baby luuf erősebb.

2011. okt. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!