Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Rossmannos Babydream pelenka...

A Rossmannos Babydream pelenka milyen?

Figyelt kérdés
Az érdekelne,hogy milyen vastag.A Liberot szeretem,de nekünk túl vastag,ez vékonyabb valamivel? Gumírozott a dereka? A Pampersben jó,hogy nem olyan vastag,de nem gumis a dereka.Milyen árban kapható, és hány darabos?
2009. jan. 19. 14:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A Babydream pelenka is vastagabb a Pampersnél!Mi használtuk és megvoltam vele elégedve.Azt hiszem hogy gumirozott.
2009. jan. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Mi ezt használjuk. Kicsit vékonyabb, mint a Pampers és gumis a dereka, nekünk bevált még éjszakára is. Még soha nem folyt ki semmi. A midi 62 db és 1900 Ft volt akcióban. A Rossamnn webáruházban most néztem meg, 2133 az ára, gondolom az üzletben is hasonló lehet. Egy próbát Neked is megér szerintem!
2009. jan. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, gumis hátul a dereka, mi nagyon szeretjük! 7 hós a bébi és még mindig megfelel ez a fajta...
2009. jan. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm nektek a gyors válaszokat.Mindenképp kipróbálom.

További szép napot mindenkinek.Végre süt a nap!!!

2009. jan. 19. 14:45
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekünk annyira nem jött be, de nem rosszabb az átlagnál.

Nálunk a Huggies és a Tesco a favorit. Minkettő gumis derekú, és nagyon jól tartja a nedvességet.

2009. jan. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekünk meg a tescós nem jött be :( de a dm-es nagyon nagyon jó. szerintem vetekszik as pamperssel
2009. jan. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!