Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a Rossmannos...

Mi a véleményetek a Rossmannos bébi termékekről (étel, ital, pépek, pelenka, popsitörlő, testápoló termékek)?

Figyelt kérdés
2010. dec. 31. 08:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Ami nekem maradéktalanul pozitív, azok a bébiételek és a habfürdő, ami nem jött be, az a pelenka és a popsitörlő. A többiről nem tudok nyilatkozni.
2010. dec. 31. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A pelenkát én is utáltam de már nem emlékszem miért, viszont a gyümölcsös tejpép nagyon bejött egy időben csak azt ette. (A többi fajta viszont teljesen ízetlen.) A bébiételek sem túl jók, a gyümölcspépeknek fura mellékíze van, a főzelékek ehetőek. A többit nem próbáltuk.
2010. dec. 31. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pelenka,popsitörlő nem jó de a fürdető és a gyümölcsös kaja tényleg jó!
2010. dec. 31. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én gyerekem nem szerette a kajájukat. Viszont a dm-es volt a kedvence. Próbáld ki, majd a gyerek eldönti. :) Pelusról, popsitörlőről nem tudok nyilatkozni.
2010. dec. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekünk bejött a pelenka. Jó puha, sokkal jobb mint a Liberó vagy a Huggies. Most felváltva használjuk a Pampers-sel.
2010. dec. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!