Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tv-t vagy szintetizátort...

Tv-t vagy szintetizátort hozzon a Jézuska 27hósnak?

Figyelt kérdés

A szintit azért gondoltam mert imádja a zenét, és a barátnőjének van és amikor átmegyünk az az első hogy azt bekapcsolja.

A tv-t meg azért mert igazándiból csak hallgatja játék közben, de olyan mint én lételeme hogy szóljon.Ennek az az eredménye hogy de. már az összes játék a szobánkba van, mert csak ott van tv.Ezért gondoltam rá hogy legyen az ő szobájában egy sajátja.

Így viszont képtelen vagyok dönteni.


2010. dec. 8. 05:18
 1/9 anonim ***** válasza:

Én személy szerint ellene vagyok, hogy egy gyerekszobába a tv nem való. Én nem engedem sokat a tv előtt ülni a gyerekeket amúgy sem. A szobájukba meg végképp nem tennék.

De ezt neked kell tudnod.

2010. dec. 8. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

szia,


szerintem a tv még ráér a kicsinek :) nem vagyok ellene, de talán még korai lenne. a szinti viszont nagyon jó ötlet, főleg, ha szereti is!! lehet, hogy annak jobban örülne!!


Ági

2010. dec. 8. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szintetiza´tort.A lányom szobájában van egy kis tv.A nyáron vettük,hátha akkor egyedül is elaludt volna.Már mindent próbáltunk,de nem hajlandó csak velem.....

Na mindegy.Annyiból jó,hogy este fürdés után még öcsit nyugodtan lefektetem addíg ö nézi a mesét a szobájában és utána megy aludni.

Végül is lehet a tv is,de szerintem a szintinek több hasznát veszi.Pláne ha tetszik is neki.A lányom 3 éves lesz januárban.

2010. dec. 8. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ne vegyél tv-t egy ilyen pici gyereknek.ez az első lépés az elszigetelődés felé.Ha nem menne nálatok a tv,nem menne oda játszani.Az én fiam is nagy zene imádó,igy idén karácsonykor egy gyerekmagnót is kap,amibe benne van az ő kis kazettája,ütés álló simán bekapcsolható igy mindig mehet a tánc meg a móka akár hol van.vegyél egy ilyen te is neki és nem kell a tv a te szobádba se.
2010. dec. 8. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Tv-t szerintem se. Egyébként a játékait szerintem akkor is kihordaná a másik szobába, mert inkább a te közelségedre vágyik, nem pedig a tv-re.

A hangszer jobb, bár nem tudom, mennyire komoly szintire gondoltatok, szerintem abból is olyat, aminek nem árt, ha néha odacsap.

2010. dec. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Egy gyereknek nem értem miért kell a szobájába tv?!

Egy ismerősünk kislánya már 2 évesen kapott tv-t és dvd lejátszót és el sem lehet szakítani a tv-től, állandóan azt nézi, már 5 éves. Igaz, hogy a szüleit ez nem érdekli és beszélni sem tud rendesen, de az már más kérdés!

Tehát a tv-el ráér még bőven, de a szintetizátor nagyon jó ötlet!

[link]

2010. dec. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%
Kiszámítható válaszok jöttek! Én mégis a tv-t mondom. Nálunk is van a gyerekszobában és amióta megszületett a lányom mindig volt, kezdetben azért mert én ott aludtam és nekem kellett. Halkan szólt és ő aludt mellette, később amikor nagyobb lett "alapzaj" volt és nem nézte, játszott mellette. Most már 13 éves és nem tv függő, pont azért, mert nem volt "mumus" a tv! Nem volt tiltott dolog ami esetleg érdekessé tenné. Ő a régi diavetítőért volt oda amikor kicsi volt, mindig azt kérte, pedig ott volt a tv. A Hófehérkét naponta 20x kellett neki elmesélni és ő csodálta, nem érdekelte a tv mesecsatornája sem, csak a diavetítőért nyaggatott.A kislányom sokkal jobban szeret kint lenni a természetben mint a tv előtt és a mai napig sokat olvas! Nem számítógépezik egész nap és nem internet függő, amit a mostani kamaszok csak nagyon kis %-ára jellemző!
2010. dec. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ez nem választható, nálunk a nagy akkor sem nézné nyugodtan a tévét, ha odakötném (4 éves) a kicsi meg egész nap ott ülne előtte, mert ő imádja. Csakúgy, mint én meg a párom. Nekem gyerekkoromban és most is könyörögni kell, hogy nézzem a tévét, a párom rengeteg filmet látott már, ő képes nézni is a tévét. Én soha? illetve van, hogy igen, de az első adandó alkalommal elmegyek.
2010. dec. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

A tv miatt van a mi szobánkba, nem miattam mert én 80%-ban a konyhában vagyok. :S

Ez az hogy nem nézi csak hallgatja, és közben játszik mellette.

A tv kikapcsolása meg esélytelen!Bekapcsolja ő azt magának, hiába a gyerekzár meg a magasra tett távirányító.

De úgy tűnik hogy inkább a szinti lesz mert most láttam olcsón casiot.

Köszönöm a válaszokat.

2010. dec. 8. 11:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!