Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Medig tart a hörghúrut gyullad...

Medig tart a hörghúrut gyulladás tapasztalatok valaki babájának?

Figyelt kérdés
2010. dec. 8. 10:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Nálunk amikor volt hörghurut, eléggé elhúzódott, mert először csak egy kis hőemelkedés volt, étvágytalanság, orrfolyás, elvittem a dokihoz, aki azt mondta nem komoly jön a foga, eltelt két nap, rosszabb lett, akkor azt mondta az idő miatt, eltelt még két nap, akkor egy helyettes doki volt aki köptetőt ajánlott, belementünk a hétvégébe és hétfőre mér dorombolt a tüdeje a kislányomnak, erre a doki: miért nem hozta hamarabb a gyereket, lehet tüdőgyulladása van? azt hittem neki megyek mérgembe, elmentünk röntgenre, ahol kiderült hörghurut volt, erre a doki:szerencse, hogy nem tüdőgyulladás. Mire a kislányom meggyógyult kellett két hét. De nekem se kellett több, kikértem a kartonját és azóta másik dokinál vagyunk. Ezt csak azért írtam le, hogy nagyon kell ilyenkor vigyázni, nehogy szövődmény legyen ezért ilyenkor célszerű egy röntgent kérni.

nálunk így 2 hét volt a betegség.

2010. dec. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyon nehezen múlik! Mi 2 hete kínlódunk vele. Már csak kicsit köhög, meg néha megtellik az orra. A köptetőt nem adom neki, mert fáj a hasa tőle. (8hós a babám.)
2010. dec. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1-2 hétig legalább eltart.Attól függ milyen hamar észleled a bajt mert minél elöbb annál jobb,mert hamarabb kaphatja a gyógyszereket.
2010. dec. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Még csak köhög semmi láz és orrfolyás ma voltunk dokinál.Remélem akor még időben vagyunk és nem lesz semmi komoly baj.
2010. dec. 8. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!