Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik az a rovaríró termék,...

Melyik az a rovaríró termék, amit 10 hónapos kisfiam mellett is nyugodt lelkiismerettel használhatok?

Figyelt kérdés

Most költöztünk kertes házba,ami 3 évig lakatlan volt,úgyhogy van itt hangya és pók bőven.Ráadásul tegnap levertem az asztalról a sósmogyorós tálkát,és csak ma reggel vettem észre,hogy nem takarítottam fel rendesen.Egyetlen egy szem mogyira jött vagy 70 hangya...A pókokkal meg az a bajom,hogy semmilyen állattól nem félek,de a póktól szabályosan pánikrohamot kapok!!!!!!!!!!És nem tudom,hogy melyik az a termék,amit biztonsággal használhatnék a pici mellett.Ma megyek vásárolni,szóval,amire a legtöbben szavaztok,azt veszem meg!!

Előre is köszönöm a segítséget!!☺☺


2010. dec. 8. 12:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem igazából egyik sem, mind vegyszert tartalmaz.
2010. dec. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Pókra passzolok.Hangyára?Egy befőttesüveg tetejét megtöltöm cukros vízzel és leteszem a földre.Megtalálják és belefulladnak:)

Rovarítót nem használok, mert tutira megtalálja a 14 hónaposom.A 10 hónapos is rálelne.

2010. dec. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Még a sütőport is szokták mondani. Egy próbát megér, a mieink nem szerették:(
2010. dec. 10. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia! Biokill a rovarírtó neve. Nálunk a cserebogarat, hangyát, pókot szúnyogot is kiírtotta. Gazdaboltban lehet venni, nagyon jó áron van, elég nagy kiszerelésben 1300 Ft körül mozog az ára.

Sok sikert az írtáshoz.

Én is pókfóbiás vagyok, szóval megértelek.

2010. dec. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A pókokkal szerintem egy jó nagy nagytakarítás végez (én felporszívóznám őket). A hangya nehezebb eset, vegyél hangyacsapdát (Raid stb.) és tedd a vonulási útjukra, szekrény, bútor mögé, ahol a baba nem éri el semmiképpen. A csalétket elviszik a bolyba, megeszi az összes hangya, és mind elpusztul. Én is utálom a pókokat és a hangyákat is, és ha a gyerekem környezetéről van szó, nincs kímélet...
2010. dec. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hát...Sajnos ezekre a pókokra nem igazán van hatással a nagytakarítás...3 évig lakatlan volt a lakás,szóval úgy befészkelték magukat ide,hogy a leglehetetlenebb helyről is előbukkannak.Arról nem is beszélve,hogy ugyebár mi rengeteget kiírtottunk,de azok előtte letették a petéiket...Ja,és nem merem még porszívóval sem eltűntetni őket.A legkisebbeket igen,de itt vannak szőrös,fekete,meg neonzöld,meg rendes "házipókok" is.Amikor Apukám idejött először egyedül,hogy rendbetegye a lakást,olyan élménye volt,ami bármelyik horrorfilmben megállta volna a helyét!A szó legszorosabb értelmében vágnia kellett maga előtt a pókhálót,hogy bejusson.Egyrészt ugye 3 évig lakatlan volt a kertes lakás,másrészt volt 3 repedés a falakon,amiken konkrétan ki lehetett látni a kertbe!!!!(A II.kerületben lakunk,ami ugyebár hegy,és a hegy mozgása miatt az épület is mozog.Ha minden igaz majd lebontják,mert már nagyon gáz,de ez más téma.)

Ezt a Biokillt beszerzem.Emlékszem,egyszer már használtuk,amikor évekkel ezelőtt a szomszéd asszony poloskáitól és csótányaitól tartottunk.Jól bevált,csak egyszer jöttek át a bogarak,aztán soha többé.Csak nem emlékeztem a nevére és azóta kisbabám született,nem tudtam,hogy használhatom-e.Köszönöm az eddigi válaszokat!!

2010. dec. 10. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!