Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden Nuk-os termek-cumi,...

Minden Nuk-os termek-cumi, cumisuveg-fogszabalyzos?

Figyelt kérdés
2011. febr. 16. 16:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Miért kérded? Nem tudod megállapítani ránézésre, vagy venni akarsz?
2011. febr. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem tudom milyen cumit es cumisuveget vegyek szuletendo babamnak-tudom neki meg nem lesz foga-de a Nuk-os ,szimpatikus,lenne.
2011. febr. 16. 16:33
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekünk hirtelen kellett mikor kiderült hogy nem tudok szoptatni és ez akadt a kezünkbe. 1 hetes kora óta ezt használja a fiam (most 14 hós) és nagyon szereti. Már van 8 foga úgyhogy örülök, hogy annó ezt kaptuk viszont akkor egyáltalán nem számított. Arra viszont gondolj, hogy amit egyszer megszokott arról nehezen lehet váltani, pl. a fiam nem nagyon akar másból inni (míg ezzel a cumival megiszik 250ml tápszert bármi mással max. 100-at), még most is a 0-6 hónapos cumit használjuk hozzá mert nem hajlandó váltani nagyobbra.

Arra figyelj, hogy van 3 féle lyukméret: teás, tejes és főzelékes, ne keverd mert különben vagy nem jön át rajta a cucc vagy ömlik ki a lukon.

Egyébként gratulálok a babához!

2011. febr. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!