Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adjak neki ebédre? Nem...

Mit adjak neki ebédre? Nem eszi meg a krumplit.

Figyelt kérdés
5 és fél hónapos kislányom nem hajlandó megenni a krumplit,és semmit ,amiben benne van.4 hónapos kora óta hozzátáplálok(gyümik).De mit adjak neki ebédre?Jó krumplimentes ,laktatós recepteket várok:)!Előre is nagyon köszönöm...
2010. dec. 8. 16:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
rizst rakjál a kajájába krumpli helyett,az is laktató és lehet már adni neki.
2010. dec. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
rizset?de hogyan???megpróbáltam leturmixolni a jól megfőtt riszet,de darabos is maradt,meg majdnem kinyírta a turmixgépem is.
2010. dec. 8. 17:14
 3/11 A kérdező kommentje:
rizset :)
2010. dec. 8. 17:14
 4/11 anonim ***** válasza:
Az én lányom sem szerette a krumplit. Öklendezett tőle, bárhogyan csináltam. Én eleinte hiába hígítottam anyatejjel, alig volt benne krumpli, csak úgy fújta kifelé. Pár nap szünet, aztán kezdtük elölről a dolgokat. Sok almát megfőztem, icipici krumplival. Majd sok almát főztem kicsit több krumplival. Majd kicsit kevesebb almát kicsit több krumplival..... Na szóval, most 9 hónapos, nem a krumpli a kedvence, de megeszi, ha jól el van rejtve a kajában. A lényeg, hogy ne a krumpli legyen túlsúlyban. Sokszor volt, hogy almát főztem a kajába,(mindenhez) mert csak úgy volt hajlandó megenni. A védőnő le is cseszett, de hát ez van. Már leszokott róla, mindent megeszik amit adok. Addig is adjál neki sütőtököt, répát, céklát.
2010. dec. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Adok!Nálunk az alma nem jöhet számításba,mert nagyon szorulásos.Nálunk a barack megy és imádja!Így próbáltam ahogy írtad,de kifújja:(((
2010. dec. 8. 17:24
 6/11 anonim ***** válasza:
Akkor nincs mit tenni, várj még vele. Egy-két hét szünet és újra megpróbálod. Ne erőltesd, mert csak megutálja és soha nem fogja megenni.
2010. dec. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Édes gyümölcsöt banána, szőlőlé, barack keverj hozzá.
2010. dec. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm a válaszokat:(((!Elkeserdem,hogy nincs megoldás!Nem nagyon hízik ezért is akartam valami táplálót ebédre!Anyatejes egyébként,de a nemhízás miatt kezdtük el a hozzátáplálást!A "csak gyümi"meg kevés!Attól nem hízik!Nem akartam tápszerezni:S!
2010. dec. 8. 17:34
 9/11 anonim ***** válasza:
én teljesen simára tudom turmixolni a rizst.lehet kevés főzőlét tettél hozzá.akkor próbáld meg sinlaccal sűríteni,a gyümölcsöt ez szentjánoskenyérből van,és mindenhez lehet keverni.dokival tudsz felíratni.
2010. dec. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én itt már olvastam olyat is,hogy valakinek a babója úgy ette meg a krumplit ha héjjában megsütötte anyuka...esetleg próbáld ki hátha úgy elfogaja!De való igaz ha úgy se akkor ne erőltesd,várj még egy pár napot nehogy végleg megutáltasd vele a kajázást!

A rizst én is teljesen simára tudom turmixolni,ahogy előttem írták tegyél hozzá egy kicsit több fözőlevet

meg még valóban a Sinlac is jó bár én azt inkább gyümikhez keverem de főzikhez is jó!

2010. dec. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!