Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Sinlac Ha tejpép hány...

A Sinlac Ha tejpép hány grammos, és mennyibe kerül receptre? Meg tudná írni nekem valaki?

Figyelt kérdés
2010. dec. 8. 21:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia

650g és olyan 2000ft körül van

2010. dec. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Most vettem nemrég a kisfiamnak,650grammos,és receptre 1344ft volt. (Budapesten lakunk)

2010. dec. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, akkor úgy látom, jobban megéri, mint pl a hipp-es, ami 250 gramm, és 750 forint, és nem is ha-s:(

Köszi:)

2010. dec. 8. 22:19
 4/5 anonim ***** válasza:
34%
Sinlac HA tejpép???? a sinlac sinlac, a tejpép meg tejpép. a sinlacban nincs tej, szentjánoskenyérmagból van. receptre írasd fel amúgy a sinlacot, úgy olcsóbb, a baba korától függ amúgy, h mennyibe kerül receptre, recept nélkül majdnem 3000 ft. kicsiknek 1 éves kor alatt, pár 100 ft ha jól tudom, afölött 1500 max, ha emlékeim nem csalnak.
2010. dec. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

1 éves kor alatt is 1300ft receptre. És a sinlac tényleg nem tejpép, viszont egészségesebb is és táplálóbb is mint a vacak tejpépek.

Ha tejpépet szeretnél felíratni, azt is írnak receptre. Nálunk például a Milupa HA-t adták így.

2010. dec. 9. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!