Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos babának lehet...

9 hónapos babának lehet vérnarancsot adni?

Figyelt kérdés
2009. jan. 19. 20:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Meg inkabb ne adjal neki. Most mehet az alma, banan, oszibarack, es majd 1 evesen mar mindent adhatsz neki, nyaron pedig eper... is lesz mar, adhatod majd azt is.

Citrusfelet inkabb 1 ev utan, bar baja biztos nem lenne tole.

2009. jan. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%

Hát én megmosom a narancsot, mandarint, banánat bontás előtt és így már adtam a kisfiamnak. Igaz nem vérnarancsot, de amiket az előbb felsoroltam. Mivel télen kevesebb itthoni gyümölcsöt tudok adni, úgy gondoltam ezeket is eheti, hogy kicsit változzon és ne csak almát kapjon. Persze nem viszem túlzásba és a narancsnak a levét adtam.

Szerencsére semmi baja és nagyon szereti.

2009. jan. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom, 1 éves korig semmiképp nem lehet, de ha mindenképp szeretnél adni,először csak nagyon keveset.
2009. jan. 20. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én adok neki narancsot, mandarint. Semmi baja nincs tőle.

Ennyi erővel citromos teát sem lehetne adni neki.

Jó tudom mostanság nem divat a tea, de amikor mi voltunk gyerekek mindenki citromos teát ivott, és nem haltunk bele.

2009. jan. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat! Azért gondoltam a vérnarancsra mert nagyon édeset fogtunk ki! Gondoltam jó lenne megkóstoltatni vele.
2009. jan. 21. 07:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!