Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Majdnem 9 hónapos kislányomnak...

Majdnem 9 hónapos kislányomnak adhatod már babapiskótát, vagy háztartási kekszet?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, hogy a glutén tartalmú ételeket már 8 hónapos kortól adhatom, de ezekben cukor is van, ezért egy kicsit bizonytalan vagyok. Viszont úgy érzem, hogy a reggeli gyümölcs rizzsel vagy gesztenyével már nem olyan laktató számára.
2009. jan. 19. 22:13
 1/7 anonim ***** válasza:
66%

Anyukám már a 3 hónapos bátyámnak adott háztartási kekszet, hogy aludjon reggelig, semmi baja nem lett. Egyébként néhol 8, néhol 9 hónapos kort mondják, amitól kaphat glutént.

De én már azt is olvastam, hogy babapiskótát 2 éves kor alatt ne. Nem értem. Szerintem a babakekszgyártók terjesztik.

Bár szerintem a rizs is elég laktató.

2009. jan. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%

Szia!

Az én lányom 8 hónapos múlt, tegnap kapott elősször, ma meg folytattuk. A cukor miatt ne aggódj, más a teát cukrozza agyon. Annyi kell. Szerintem.

2009. jan. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Az én kisfiam is pár napja kapja,ő is 8 hós múlt.Én olyat adok neki,ami 4 hós kortól adható,(a Brendonban)azzal-így 8 hósan-már biztos,h nem nyúlhatok mellé...2 gyerekes anyuka
2009. jan. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem volt gluténérzékenység a családban,akkor nyugodtan adhatod,semmi baja nem lesz.
2009. jan. 20. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat lányok!!!
2009. jan. 20. 10:17
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj a cukor miatt!

Mi is azon nőttünk fel, kérdezd csak meg anyukádat.

Eleinte én is parás voltam, de most már adok szinte mindent a ygereknek, amit mi eszünk.

Most 10 hónapos. Nincs szívem nem adni neki a sütiből, amikor eszem, és ő meg csak csorgatja a nyálát.

2009. jan. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy ki élvezi, ha másokat lepontoz!!! :((( Véleménye az nincs, csak nyomogat.
2009. jan. 20. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!